CNBC'den Brian Sullivan'a göre, Bitcoin kripto paralar içinde en güvenebileceğiniz kripto para.

Bitcoin (BTC) Bu Döngüde Hayatta Kalabilecek mi?

CNBC sunucusu Brian Sullivan, geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in 6.500 $ seviyesine düştüğünde bu konuyu tartıştı. Fiyatların düşmesine rağmen, Sullivan halen BTC'nin uzun vadede hayatta kalacak tek kripto para birimi olacağına inanıyor ve şöyle diyor:

"Kripto para alacaksanız Bitcoin almalısınız, çünkü bu muhtemelen hayatta kalan bir kripto para olacak."

Farklılık Dünyası

İlginç olan, Bitcoin fiyatının Aralık 2017’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 $ seviyesine ulaştığı gün aynı zamanda aşırı bir düşüş yaşaması.

15 Aralık 2018'de BTC, iki yıldan uzun bir süredir mutlak düşük seviyesi olan 3.200 $ 'a düştü ve lider kripto para bu yıl yüzde 80 artış gösterdi.

Ancak CNBC'den Tim Seymour, bu ralliyi en iyi satın alanlar için eğlenceli olmadığını belirtti.

Bitcoin Hepsini Yönetiyor

Bitcoin’in 2019’un sonundaki feci fiyat hareketi, boğa çalışmalarına bir anahtar koyarken, önde gelen kripto para birimi 2019’da neredeyse tüm en iyi altcoinleri geride bıraktı. Kripto analisti Alex Krüger’in vermiş olduğu verilere göre, sadece Tezos ve BNB, 2019 yılında sahiplerine daha yüksek getiri sağladı ve sırasıyla yüzde 259 ve yüzde 100 arttı.

Bazı üst altcoinler 17 Aralık'ta Ripple'nin XRP fiyatının 0.17 $ seviyesine gelmesiyle tamamen düşüş yönlü bir seyre kapıldı. Sonuç olarak, Bitcoin'in hakimiyeti yüzde 67,5'e yükselmiş durumda.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ