Boğalar Bitcoin (BTC)'yi gelecek hafta 9.500 dolara ulaştırabilir mi? Kripto para piyasası hafta sonunun ilk gününde çoğunlukla kırmızı oldu. Tek istisnalar, boğaların hâkim olduğu Ethereum (ETH) ve Tezos (XTZ).

Boğalar Bitcoin (BTC)'yi gelecek hafta 9.500 dolara ulaştırabilir mi? Kripto para piyasası hafta sonunun ilk gününde çoğunlukla kırmızı oldu. Tek istisnalar, boğaların hâkim olduğu Ethereum (ETH) ve Tezos (XTZ).Bitcoin (BTC) egemenlik oranı açısından, değeri geçen hafta boyunca düştü ve şu anda endekste % 63.1 seviyesinde


BTC / USD: Gelecek Hafta 9.400 Dolara Çıkış mı Bekleniyor?

Dünün fiyat tahmini hala önemlidir, çünkü ana kripto 9.400 dolara taşınmadan önce bir düzeltmeye ihtiyaç duyuyor. Geçen haftaki büyüme % 5 oldu.

Saatlik grafikte, Bitcoin (BTC) yükselen kanalda sıkıştı. Teknik açıdan bakıldığında, en yakın likidite bölgesine 8.900-9.000 dolar arasında kısa vadeli bir aşağı yönlü hareket şansı vardır. Dahası, hacim analizine dayanarak, ayılar boğalara üstün gelecektir.


Günlük bir zaman diliminde, Bitcoin (BTC) düzeltme süresinden çıkacaktır. Bu, yükseliş havasına geçmek üzere olan MACD göstergesi tarafından onaylandı.


Ayrıca, kripto para, boğa sinyali olan destek hattından sekti. Alıcılar mevcut seviyelerini koruyabilirlerse, Mart 2020'nin sonuna kadar önemli 9.500 $ direnç seviyesine ulaşacaklar.

 Bitcoin, yazım sırasında 9,101 $ 'dan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ