Hafif bir gerilemeden sonra, Bitcoin ve diğer paralar devam eden büyümelerini sürdürdü.

Hafif bir gerilemeden sonra, Bitcoin ve diğer paralar devam eden büyümelerini sürdürdü. Ancak, tüm kripto para birimleri için geçerli değildir. En büyük kaybeden, fiyatı son 24 saat içinde yüzde 4,54 azalan Bitcoin SV.


BTC / USD: Beklenen Düzeltme İçin Doğru Zaman Bu mu?

Alıcılar bu bölgeden 9.200 dolar civarında pozisyonlarını geri kazanmış olsalar da, önceki fiyat tahminimiz geçerli olmaya devam ediyor ve ayılar bu bölgeyi kısa süre içinde tekrar test edebilirler.

Dört saatlik grafikte, Bitcoin (BTC) kısa vadeli bir perspektiften zayıflıyor. Ticaret hacmi endeksi düşerek satış baskısının arttığını teyit ediyor.

Ayrıca, son dört saatlik mumun gölgeler olmadan kapanması bekleniyor, bu da koinin grafikte belirtildiği gibi muhtemelen 8.500-9.000 dolar arasında değişeceği anlamına geliyor.

Günlük grafik bize baş ve omuz (H&S) paterninin olası oluşumunu göstermektedir. Bu durumda, yerel alt çizgi 6 Şubat'ta 8,700 $ değerine ulaşılabilecek alandır. Alıcılar bu seviyeyi koruyorsa, uzun vadeli eğilim grafikte belirtildiği gibi 9.300 dolarlık bir sonraki hedefle devam etmek üzeredir.

 Bitcoin, yazının yazıldığı sırada 9,307 dolardan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ