LookIntoBitcoin yaratıcısı Philip Swift, 2022 ayı piyasasının yıl sonuna kadar devam edebileceğini öngördü.

LookIntoBitcoin yaratıcısı Philip Swift, 2022 ayı piyasasının yıl sonuna kadar devam edebileceğini öngördü.
Bitcoin'in orijinal konumuna geri dönmesiyle ABD ekonomik verilerini izleyen hafta boyunca birkaç karakteristik sahte olay yaşandı.
Bitcoin şu anda yüzde 0,47'lik 24 saatlik pozitif bir hareket kaydettikten sonra 19.273 dolardan işlem görüyor. Yatırımcılar, varlığın kilit direnç seviyelerini kırarak 30 bin dolara mı yoksa destek seviyelerini kırıp 14 bin dolara mı ulaşacağı konusunda karar verme zorluklarına kapılırken, analistler oynaklığın çoktan geciktiğini gözlemlediler. Bitcoin, hafta sonları mesai saatleri dışında zar zor hareket etti.

Bitcoin'in orijinal konumuna geri dönmesiyle ABD ekonomik verilerini izleyen hafta boyunca birkaç karakteristik sahte olay yaşandı. Varlık, Cointelegraph Markets Pro ve TradingView verilerine göre aralıktan çıkma belirtisi göstermedi.

Eight ticaret platformu kurucusu ve CEO'su Michaël van de Poppe'ye göre, topluluk üyelerinin çoğunluğu kripto pazarında inişin devam edebileceğine inanıyor, ancak yükseliş ivmesi ihtimali arttı.

Dört aylık konsolidasyondan sonra, büyük oynaklığın piyasalara geri dönmesine kadar olan zaman meselesi.

Bir diğer popüler kripto tüccarı, takma adlı il Capo of Crypto, Bitcoin'in düşüşünü sürdürebileceğini, ancak ayı piyasası rahatlama rallisinde 21 bin dolarlık bir ticaret fiyatına tanık olabileceğini tahmin etti. Onlara göre kapitülasyon olacaktı, ama henüz değil.

Analistler ayrıca, YouTube kanalı DataDash'in kurucusu Nicolas Merten'in “daha fazla acı” olduğuna inandığı için borsa ile devam eden bir korelasyon gözlemlediler.

Nasdaq Bileşik Endeksi'nin on dört yıldır ilk kez 200 dönemlik hareketli ortalamanın altında haftalık bir kapanış yaşadığını belirtmek önemlidir. Bu, dotcom kazasına ve 2008 Küresel Mali Krizine benzetildi.

#bitcoin hiç böyle bir şey yaşamadı, bu yüzden çok daha fazla acı gelmesini bekleyin.

LookIntoBitcoin yaratıcısı Philip Swift, 2022 ayı piyasasının yıl sonuna kadar devam edebileceğini de öngördü. LookIntoBitcoin'deki birkaç önemli ölçümün, pazarın büyük bir döngü düşükünde olduğunu gösterdiğini belirtti. Swift, uzun vadeli sahiplerin yüzdesinin zirveye ulaştığını açıkladı (1 yıllık HODL Dalgası). RHODL Oranı gibi metrikler de, piyasadan ne kadar coşkunun çekildiğini gösteren birikim bölgelerine daldı.

Alan olarak tanımlanan popüler bir Twitter tüccarı, mevcut piyasa eğiliminin önceki döngüleri taklit ettiğini açıkladı. Alan, BTC/USD için bir aylık stokastik grafiği değerlendirirken, Bitcoin'in 2014 ve 2018 düşüş yapısını tekrarladığını gözlemledi.

Bitcoin, önceki Bayrak yapılandırması üzerinde bir Bayrak oluşturur. Sarı bölge formu Stokastik gösterge (en azından) bayrağın şu anda bulunduğumuz ikinci yarısını gösterir.

Ona göre, hızlı bir toparlanma her zaman bir düşüşü takip eder.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ