Tüccar Scott Melker, boğalar 8.000 dolar seviyesini geri kazanmak için mücadele ederken Bitcoin'in (BTC) fiyat hareketini 'zayıf' olarak nitelendirdi.

Bitcoin (BTC) Fiyatı 8.000 Dolar Geri Kazanmaya Çalışırken “Zayıf” Görünüyor

Tüccar Scott Melker, boğalar 8.000 dolar seviyesini geri kazanmak için mücadele ederken Bitcoin'in (BTC) fiyat hareketini 'zayıf' olarak nitelendirdi.

Tanınmış kripto para tüccarı Scott Melker, Bitcoin (BTC) fiyatının şu anda saatlik grafikte "zayıf göründüğünü" söyledi. Bu nedenle, bunun boğalar için başka bir acı verici gün olacağını varsaymak gerekiyor.

Yaşam Desteği İçin Bitcoin

Bugünün erken saatlerinde, Bitcoin fiyatı önemli 8.000 dolara dokunmaya yaklaştı, ancak düşüş gösterdi. Bu retten sonra, önde gelen kripto para birimi gün içi 7.590 $ 'a düştü, ancak ana destek seviyesinden sekti. Yazım sırasında, BTC 7.771 dolar seviyesinde oturuyor.

Bununla birlikte, bu belirsizlik döneminde bile, bazı tüccarlar hala gümüş bir astar arıyorlar. Big Cheds kısa süre önce, kripto para piyasasını yakalayan paniğin Bitcoin'in dip seviyesine yakın olduğunu işaret etmesi gerektiğini tweetledi.

Performans stokları

Özellikle, BTC bugün yüzde 1,3 oranında düştü, bu da ABD hisse senetlerinden çok daha iyi olduğu anlamına geliyor. Dow, dünkü yardım rallisinden sonra, kapanan zilden önce yüzde altıdan fazla bir süre burkulduktan sonra bir ayı pazarına girdi.

 Bununla birlikte, Euro Pacific Capital CEO'su Peter Schiff, Bitcoin'in hala borsa ile ilişkili olduğuna inanıyor ve kurumsal yatırımcılar onu terk etmeyi düşünmeli.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ