Bitcoin 9,160 $'dan işlem yaparken, 10,000 $ seviyesinin altına düştükten sonra kayıplarını yavaş yavaş geri kazanıyor. Şimdi analistler fiyatın bir sonraki gideceği yeri paylaşıyorlar.

Bitcoin 9,160 $'dan işlem yaparken, 10,000 $ seviyesinin altına düştükten sonra kayıplarını yavaş yavaş geri kazanıyor. Şimdi analistler fiyatın bir sonraki gideceği yeri paylaşıyorlar.

Amiral gemisi dijital para birimi yavaş yavaş 10.000 dolar seviyesine yükseliyor. Son üç etkinliğin fiyatı zorladığına inanılıyor - Hindistan kripto para yasağının iptali (şimdi Hintli yatırımcılar yasal olarak BTC ve diğer kriptoları yerel borsalarda ticaret yapmakta serbest), HTC'den 5G yönlendiricinin duyurulması) ve Güney Kore'deki kripto paraların resmi yasallaştırılması olumlu gelişmeler.

Cuma günü erken saatlerde, bir Fransız mahkemesinin Bitcoin'i resmi olarak para birimi olarak tanıdığını bildirdi.

CoinMarketCap'e göre, Bitcoin 9,160 dolardan işlem gördüğü için, tüccarlar ve analistler 9,200 dolara ulaştıktan sonra büyük kriptonun nereye gidebileceğini ele alıyorlar.

Karışık Bölge: 9.300 $ / 8.900 $

Kripto tüccarı ‘George ’, BTC'nin fiyat ilerlemesinde yükseliş olacağını düşünenlerden. Bir sonraki seviye olarak BTC'nin 9.300 $ 'ı göreceğini düşünüyor. Ancak, en popüler kripto para biriminin geri dönüp 8.900 dolarlık alana geri dönmeye başlayabileceğini itiraf ediyor.


Bir Başka Tahmin: 9.400 $ / 8.400 $

Hollandalı analist Michael van de Poppe, BTC'nin şu anda 9.000 dolarlık desteği destekledikten sonra bir aralıkta sıkıştığını düşünüyor. Bitcoin 9,150 $ 'ın (neredeyse zaten yapmış olduğu) kırılırsa, kripto para daha yüksek seviyelere örneğin  9,400 $’a çıkabilir. Analist, bu seviyeye ulaşmanın muhtemel olduğunu yazıyor.


Ancak, BTC 8.950 $ 'ın altına düşerse, pazar 8.600 $ veya 8.400 $' a gerilemeyi beklemeli.

Mütevazı Yükseliş Beklentileri

 Kripto tüccarı Scott Melker, daha fazla BTC fiyat hareketinde orta derecede yükseliş gösterenlerden biri gibi görünüyor. Grafikte bulduğu boğa bayrağını tweetliyor. Melker günlük işlemin 9.090 doların üzerinde kapanmasını umuyor.


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ