Binance CEO’su Changpeng Zhao, son on yıl boyunca Bitcoin fiyat artışını özetliyor ve yeni bir finansal kriz patlarsa daha da yükselebileceğini ima ediyor

“Bitcoin (BTC) Fiyatı Bir Sonraki Finansal Krizde Yüzde 9 Milyonun Üzerinde Yükselebilir”

Binance CEO’su Changpeng Zhao, son on yıl boyunca Bitcoin fiyat artışını özetliyor ve yeni bir finansal kriz patlarsa daha da yükselebileceğini ima ediyor.

Bitcoin hala 9.000 dolar seviyesinin üzerine çıkamayarak 8.600 dolarlık alanda işlem yaparken, borsa acı çekiyor ve Başkan Trump Fed Merkezini diğer merkez bankalarını takip ederek daha düşük oranlara çağırıyor ve 'baskı makinesini' açıyor.

Bu arada, topluluk, yeni mali kriz meydana gelirse, Bitcoin'in fiyatının çatıdan geçeceği konusunda güçlü bir görüşe sahip.

'BTC Fiyatı Zaten Yüzde 9 Milyon Arttı'

Binance'ın başı Changpeng Zhao (kısa ismiyle CZ), küresel pazarlara başka bir finansal krizden etkilenirse Bitcoin'e ne olabileceğini söylemek için Twitter'a gitti. BTC, 2008 krizinden sonra yaratıldı ve bu yüzden CZ, son on yılda Bitcoin'in yüzde 9 milyon oranında büyüdüğünü belirtiyor. Bu durum borsalar ve fiat para birimleri güçlü olduğunda gerçekleşti.

CZ, takipçilerine, yeni bir finansal kriz patlak verir ve düşerse, BTC fiyatının ne kadar yükselebileceğini hayal etmelerini önerdi. Yine de CZ herhangi bir tahminde bulunmuyor.

Trader @PostyXBT, kötü insanların fiat nakitlerine olan güvenleri Bitcoin'den daha güçlü olduğu için ortalama insanların BTC'yi satın alacağı konusunda şüphelerini paylaştı.

“Korkunç bir şekilde, ortalama bir kişi o zamanki ilk uygulayıcıların yaptığı gibi bitcoin satın almayacaktı. İnsan psikolojisi, onlara nakitlerini tutmalarını ve kötü zamanlarda hiçbir şeye harcamamalarını söyler. ”

Peter Schiff Yeni KG Tedbirlerine Karşı

Geçtiğimiz haftanın sonunda, Euro Pacific Capital CEO'su Peter Schiff, bir tweet yayınlayarak, merkez bankası oranlarının niceliksel olarak hafifletilmesinin ve azaltılmasının borsada karşılaşılan mevcut zorlukların cevabı olmadığını söyledi. Bunların gerçek ekonomik sorunları çözmenin bir yolu olmadığını da ısrar ediyor.

 Topluluk, “Bitcoin düzeltir” diyerek cevap verdi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ