Boğalar bu haftaki Bitcoin (BTC) fiyat çöküşünden sonra harekete geçecekler mi? Şimdi herkesin aklındaki soru bu.

Bitcoin (BTC) Fiyatı Bu Seviyede İken Boğalar Harekete Geçecek mi?

Boğalar bu haftaki Bitcoin (BTC) fiyat çöküşünden sonra harekete geçecekler mi? Şimdi herkesin aklındaki soru bu.

Şubat ayında Bitcoin'in çalkantılı fiyat hareketi bir mumda özetlendi. Yatırımcılar şimdiden 8.500 doların biraz üzerinde olan düşme kripto para birimi için ne anlama gelebileceğini tartışmakla meşguller.

Düşüşlü Bir Geri Dönüş Değil

Bitcoin'in geçen hafta tüm destek seviyelerini başarıyla yok eden ve altı yıl içinde ilk kırmızı Şubat mumuyla sonuçlanan hızlı düşüşünden sonra, piyasa hissi hızlı bir şekilde yükselişten aşağıya doğru değişti. Aylık kapanış herhangi bir sürpriz getirmedi ve şimdi Haziran 2019'da kaydedilen geri dönüşüm mumunu anımsatıyor.

Bununla birlikte, yatırımcı Big Cheds, korkutucu Şubat'ın nispeten düşük bir hacme sahip olduğu için sadece konsolidasyona işaret ettiğine dikkat çekti.

Şu an itibariyle, yukarıda belirtilen 8.500 dolar seviyesi, topyekün bir katliamdan önce boğalar için son savunma hattı gibi görünüyor. BTC'nin aylık bir grafik üzerinde kapanmayı başardığı gerçeği, Satoshi Flipper tarafından çok boğa işareti olarak kabul ediliyor.

Pazartesi Pump Hareketi mi?

Josh Rager, Bitcoin'in kısa vadeli fiyat hareketi konusunda daha az iyimser. BTC fiyatının son tweet'inde 8.300 $ 'a düşebileceğini veya daha da düşebileceğini iddia ediyor.

Bununla birlikte, CME boşluk açıklamasının, piyasa açılır açılmaz fiyatı 8.700 doların üzerine çıkarabileceğine inanıyor.

 17 Şubat'ta BTC, tek bir günde tüm kazançlarından vazgeçmeden ve düşüş trendine devam etmeden önce bir CME boşluğunu doldurmak için yüzde altıdan fazla pump hareketi yaşadı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ