Shark Tank sunucusu Robert Herjavec, Bitcoin'in (BTC) mevcut fiyatlarla iyi bir satın alma olduğundan emin.

1.000.000 Dolarlık Bitcoin (BTC) Fiyatı Shark Tank’dan Robert Herjavec’e "Çılgınca Gelmiyor"

Shark Tank sunucusu Robert Herjavec, Bitcoin'in (BTC) mevcut fiyatlarla iyi bir satın alma olduğundan emin.

En popüler TV programı 'Shark Tank'ın sunucusu olarak bilinen Kanadalı işadamı Robert Herjavec, Mark Cuban'ın aksine Bitcoin'e ve gelecekte elektronik ödemelere  büyük bir inanan durumunda.

Son Kitco röportajı sırasında Bitcoin'in fiyatının 100.000 dolara, hatta 1 milyon dolara ulaşabileceğini söyleyen analistler sorulduğunda Herjavec, uzun vadede kendisine bu fiyat tahmininin çılgınca gelmediğini söyledi.

“Parçalanmış Bir Endüstri”

Herjavec, Bitcoin için ana zorluklardan birinin çoklu forkların varlığı olduğunu söylüyor.

"Bir Bitcoin yok. Farklı Bitcoin türleri var ve bence bu biraz parçalanmış bir endüstri."

Top 10'da şu anda topluluğun ne kadar bölünmüş olduğunu gösteren üç farklı Bitcoin sürümü var. Bununla birlikte, orijinal Bitcoin, toplam piyasa değerinin neredeyse yüzde 64'ünden sorumlu olduğu göz önüne alındığında, forklu versiyonlarını hala sudan atıyor.

Altın Kaybolacak

Bu arada Herjavec, altına meraklı olmadığını itiraf etti. Parlak metalin gelecekte ekonomik bir gösterge olmayacağını tahmin ediyor.

 Bununla birlikte, altın, yükselen Corona virüsü korkuları nedeniyle fiyatı patlayan sağlam bir güvenli liman varlığı olmaya devam ediyor. Genellikle dijital versiyonu olarak lanse edilen Bitcoin, bu son testte başarısız oldu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ