Hala Bitcoin'in Mayıs yarılanmasının fiyatlandırıldığını düşünüyor musunuz? İşte stok a.kış model yaratıcısı PlanB'in bu konuda söyledikleri

Bitcoin (BTC) Fiyatı Yarılanmadan Sonra 10.000 Doların Üzerinde Kalacak mı?

Hala Bitcoin'in Mayıs yarılanmasının fiyatlandırıldığını düşünüyor musunuz? İşte stok akış model yaratıcısı PlanB'in bu konuda söyledikleri.

Bitcoin'in stok-akış modelini oluşturan anonim yatırım yöneticisi Plan B, Bitcoin'in fiyatının yaklaşık 10.000 dolarda kalacağından emin. Bundan sonra, Aralık 2021'e kadar ulaşması beklenen 100.000 dolarlık gökyüzünde pasta turuna yavaşça tırmanacak.

Eşbütünleşme Hakkında

S2F modeli, arz kesintilerine dayanarak Bitcoin'in fiyatını tahmin etmeye çalışıyor. BTC'nin fiyat hareketlerinin talep tarafından yönlendirildiğine inananlardan çok fazla şüphecilik çekse de, birçok kişi tarafından doğrulandı ve kabul edildi.

Plan B'ye göre, Mayıs yarılanması S2F ile kripto kralının fiyatı arasındaki ortak entegrasyon nedeniyle önceki ikisine benzer sonuçlar üretecek.

Yatırımcılara, Bitcoin'in 12 yıl sonra benzer bir şekilde davranacağına dair 'garanti' olmadığına dikkat çekti, ancak 10x getiriyi netleştirme olasılığı bahis almaya değer.

Opsiyon tüccarları katılmıyor

Ancak opsiyon tüccarları, Bitcoin'in gelecek yarılanmadan sonra başka bir büyük ralliyi çekme yeteneğinden hala şüpheliler. Kripto araştırma firması Skew'e göre, koinin bu yıl yeni bir zirveye ulaşma şansı yüzde dört.

 Ayrıca, tüccarlar BTC'nin yarılanmadan sonra 2019 zirvesinin kabaca 14.000 $ 'ın üzerine çıkabilmesi için sadece yüzde 11 şansla fiyatlandırdılar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ