Bir kripto tüccarı Bitcoin fiyatının gün sonuna kadar toparlanıp 10.000 dolar seviyesini geçebileceğini öngörüyor.

Bitcoin (BTC) Fiyatında Gün Sonuna Kadar Bu Seviyeler Öngörülüyor

Bir kripto tüccarı Bitcoin fiyatının gün sonuna kadar toparlanıp 10.000 dolar seviyesini geçebileceğini öngörüyor.

Çarşamba günü, Bitcoin fiyatı 10.000 $ seviyesinin altına geriledi. Bir noktada, CoinStats'ın verilerine göre 9.420 $ seviyesine ulaştı.

Bununla birlikte, yazının yazıldığı sırada, amiral gemisi kripto para birimi 9.600 dolarlık bölgede işlem görüyor. Bir kripto tüccarı, Bitcoin'in gün sonunda 10.430 $'a ulaşma ihtimalinin olduğuna inanıyor.

"BTC Gün Sonunda 10.430 Dolar mı?"

Bugünün erken saatlerinde TraderSZ, BTC'nin gün sonunda 10.430 $'ı geri kazanabileceği konusunda ihtiyatlı bir tahmin yapmak için Twitter'a gitti.

Ancak, daha sonra, BTC toplanacak olsaydı, zaten bunu yapacağına inanarak tahmini değiştirdi. Tüccar şimdi düzeltmenin kısa bir yükselişten sonra da devam edebileceğini varsayıyor.

“Eğer 9490'ı kırırsak büyük ihtimalle kısa vadede yüksek oluruz ve daha derin bir düzeltme yaparız.”

Düşüşten Sonra Potansiyel Yükseliş Sapmaları

Tüccar Scott Melker, fiyatın 10.000 $ 'ın altına düştüğü BTC grafiğinde bazı yükseliş eğilimleri olabileceğinden şüpheleniyor.

Ancak, onaylamalarını beklemeyi tercih ediyor.

Bitcoin Önemli TA Modellerini Kırıyor

Bitcoin'in bir Golden cross deseni oluşturduğu son haberlerden sonra, çoğu fiyatın yukarı doğru acele etmesini bekliyordu. Ancak, BTC düşmeye başladı.

Kripto tüccarı ve ekonomist Alex Kruger, dijital tanrıların tüccarlarla uğraştığı şeklinde bir şaka yaparak, bu gerçeği izleyicilerine işaret ediyor. Tweetler şöyle

“Det cross, Ekim 2019 => BTC % 42 düşüş

Golden Cross, Şubat 2020 => BTC $ 10% değer kazandı

Teknik analiz tanrıları sizinle uğraşıyor. ”

Yarı Yolda BTC satışları

Bitcoin yarılanması sadece birkaç ay içinde gerçekleşecek ve birçoğu BTC fiyatına güçlü bir ivme kazandıracağına inanıyor. Yatırımcıların 'dijital altınlarını' tutmaları ve fiyatlarının yükselmesini beklemeleri mantıklı olacak. Ancak, büyük kripto para birimi tekrar 10.000 doların altında işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ