Bitcoin (BTC) fiyatının, opsiyon piyasası verilerine göre tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma şansı çok düşük.

Bitcoin (BTC) Fiyatının Bu Yıl Yeni Tüm Zamanların En Yüksek Düzeyine Çıkma Şansı Çok Düşük

Bitcoin (BTC) fiyatının, opsiyon piyasası verilerine göre tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma şansı çok düşük.

Koronavirüs krizi Bitcoin (BTC) için mükemmel bir fırtına olabilir, ancak opsiyon tüccarları bir dalgalanma yapamayacağına inanıyorlar.

Kripto para birimi veri sağlayıcısı Skew'e göre, amiral gemisi kripto para biriminin fiyatı, şimdiye kadarki tüm zamanların en yüksek seviyesini 25 Aralık'a kadar 20.000 $ 'ı aşma şansına sahip.

Opsiyon işlemleri, yatırımcıların gelecekte belirli bir tarihte bir varlık almasına veya satmasına olanak tanır. Bu nedenle, bu pazar yıl boyunca Bitcoin'in fiyat hareketi hakkında bir ipucu verebilir.

Bitcoin'in üçüncü yarılanmasının 13 Mayıs'ta gerçekleşmesi bekleniyor, bu yüzden birçok boğa BTC fiyatının 2020'de hızla artmasını bekliyor. Yeni bir yılın en yüksek seviyesine ulaşması pek olası değildir.

Bitcoin'in madencilik ödül kesintileri, tarihsel olarak büyük rallilere bağlandı. Bununla birlikte, bu sefer başka bir boğa koşusunun olmayacağını düşünen pek çok şüpheci de var.

 Ticaret uzmanı Peter Brandt, yarılanmayı 'büyük ölçüde abartılıyor' olarak adlandırdı, çünkü bu sadece Bitcoin'in arzında bir 'değişiklik' ile sonuçlandı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ