EOS.IO açık kaynaklı yazılım üreten Block.one ekibinin kurucu ortağı ve CEO'su Brendan Blumer, Bitcoin'in (BTC) gelecekteki ilerlemesinin en önemli yönlerini öngördü.

Bitcoin (BTC) Genel Anahtarlarınız Ülkeler Tarafından Açıklanabilir – Nasıl mı?

EOS.IO açık kaynaklı yazılım üreten Block.one ekibinin kurucu ortağı ve CEO'su Brendan Blumer, Bitcoin'in (BTC) gelecekteki ilerlemesinin en önemli yönlerini öngördü.

Blumer, Bitcoin (BTC) üstel büyümesini sürdürürse, ağının şirketler tarafından yönetilen özel zincirlere ev sahipliği yapacağından emin. Böylece, işlemler bu kurumsal zincirlerden geçeceği için ana blok zincirinin bant genişliği korunacaktır.

Ayrıca, sırasıyla meşru ve yasadışı etkinlik finansmanı sunan 'aydınlık' ve 'karanlık' Bitcoin (BTC) havuzları arasındaki birlikte yaşamanın sonunu tahmin etti. Ona göre, bu bölünme çoktan başladı ve bu iki havuz 'sonunda mantar olmayacak'.

Bu evrim hükümet organları ve ajansları tarafından fark edilmeyecektir. Blockchain tabanlı finansal sistem için meşru bir çerçeve oluştururken çoğu ülke nihayetinde tüm ortak anahtarların ifşa edilmesini gerektirecektir ve uymamanız paranızı sürekli olarak ağdan çıkarmanıza neden olacaktır

Geliştirme açısından, Bitcoin (BTC) protokolü de geçmişte olduğu gibi değişikliklere tabi olacaktır. Gelecekteki forklar, çip üreticileri, madenciler ve devlet destekli kurumlardaki destekçilerinden ilham alabilir.

Bununla birlikte, Blumer, Bitcoin (BTC) maksimalist görüşlerinden çok uzakta, çünkü ona göre, amiral gemisi blockchain bize istediğimiz her özgürlüğü veremiyor.

Bununla birlikte, kripto para birimlerini “büyük bir anlaşma” olarak görüyor çünkü “kanıtlanabilir tedarik bütünlüğü ve kendini güçlendiren saklama seçenekleri ile şeffaf bir değer deposu” sunuyorlar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ