Bitcoin (BTC) fiyatı, Peter Brandt’ın paylaştığı bir grafiğe göre, düşen direnç kanalının üst çizgisine dokunarak kilit direnç seviyesinde haftalık bir kapanış kaydetti.

Bitcoin (BTC) Kilit Direnç Seviyesinin Kırmak İçin Mücadele Ederken Peter Brandt Görüşünü Açıkladı

Brandt çizgilerin en önemli fiyat noktalarını birleştirecek şekilde çizilmesi gerektiğini savunuyor.

Boğalar İçin Önemli Bir Seviye

Brandt, 13.888 $ 'lık zirveden bu yana oluşan düşen kanalın nüfuzunun yeni bir boğa piyasasının işareti olabileceğini öngördü. Buna ek olarak, BTC ayrıca çok yıllı başka bir kanalın desteğini de tutmayı başardı.

Yatırımcı HornHairs'e göre, BTC haftalık olarak "objektif olarak yükseliş" oluşturdu. Lider kripto para birimi, ilk yüksek düşüşünü yedi aydan fazla bir süre boyunca haftalık grafikte daha yüksek bir seviyeye taşımayı başardı ve bu düşüş eğilimi ile yükseliş eğiliminin tersine döndüğünün bir işareti.

Başka Bir Düşük Yüksek

Bununla birlikte, Bitcoin haftalık grafikte 8.500 doların üzerine çıkmayı başaramadı, bu da boğaların henüz ormandan çıkmadığı anlamına geliyor. Şimdiye kadar, BTC düzeltmeye başladığından beri sadece daha düşük bir yükseklik oluşturdu.

Şimdilik, boğaların düşen kanalın yükseliş kırılımını kesin olarak doğrulaması için BTC'yi yukarıda belirtilen seviyeye itmeleri gerekiyor. Bu girişim reddedilirse, üst kripto para birimine çok fazla satış baskısı verebilir.

 Bir onay beklemeye ihtiyaç olsa da, eski Wall Street tüccarı ve Bitcoin maksimalist Tone Vays yükselişe yaklaştığını söylüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ