'Bankasız kimselere banka olmak', dünya çapında Bitcoin (BTC) taraftarlarının en popüler sloganları arasında yer alıyor, ancak bunlardan biri ABD için geçerli olmadığını düşünüyor.

Bitcoin (BTC) Öncüsü, Kripto

'Bankasız kimselere banka olmak', dünya çapında Bitcoin (BTC) taraftarlarının en popüler sloganları arasında yer alıyor, ancak bunlardan biri ABD için geçerli olmadığını düşünüyor.

İlk Bitcoin (BTC) savunucularından ve Bitcoin Vakfı'nın kurucularından Charlie Shrem, hala cesur yeni blok zinciri ve kripto paralar dünyasına erişemeyen Amerikalı kategorilerini adlandırdı. Çok sayıda insan olabilir.

Borsa Yok, Cüzdan Yok, DeFi Yok

Shrem istatistikleri analiz etti ve 100 ABD vatandaşından sekizinin KYC / AML'den geçemeyeceğini ve kripto para birimi hizmetleriyle yapılan titizlik incelemelerini açıkladı. Yani, kripto borsaları, saklama cüzdanları, DeFi şirketleri ve stable coin operatörleri tarafından belirlenen kısıtlamaları vurguladı.

Schrem'e göre, Afro-Amerikalı erkekler kripto para birimi hizmetleri olmadan kalma riski özellikle yüksek.

Bazı borsalarda ve DeFi'de, yeni kayıtlı kullanıcılar ekonomik veya şiddetli suç soruşturması çerçevesinde suç mahkumiyetinin gerçeklerini anlatmalı.

Alternatif var mı?

Shrem'in Twitter'daki muhalifleri, suç geçmişi olan insanlar için mevcut hizmetleri göndererek onu ikna etmeye karar verdi. Matt Case, Bitcoin (BTC) hodler ve iHeart radyosunun sunucusu Jack Dorsey Square Inc. tarafından oluşturulan dijital ödeme sistemi CashApp'tan bahsetti. Bu arada, Schrem, CashApp'in kendisinin gerekli özen kısıtlamalarını karşılamadığını kanıtladı.

 2014 yılında, Bay Shrem, kötü şöhretli web hizmeti Silk Road ile ilgili ödeme sağlayıcılarının operasyonlarına yardım ve yataklıklarından dolayı iki yıl hapse mahk wasm edildi. Pennsylvania'daki Lewisburg merkezli federal hapishane kampında 15 ay geçirdi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ