Bloomberg'in önde gelen emtia stratejisti Mike McGlone, bu yıl hem Bitcoin'in hem de altının büyümesini hızlandırabilecek bir güç olduğuna inanıyor.

 Bloomberg'in önde gelen emtia stratejisti Mike McGlone, bu yıl hem Bitcoin'in hem de altının büyümesini hızlandırabilecek bir güç olduğuna inanıyor.

“Bu, Değer Deposu Varlıklarını Artırabilir”

Mike McGlone, yakın gelecekte değer deposu varlıklarında olası bir artış için bir fırsatla ilgili görüşünü paylaşmak için 4 Şubat'ta Twitter'a gitti. Sadece Bitcoin'den değil altından da bahsetti.

McGlone, borsadaki mevcut düşüşün Federal Rezerv'in oranlarını yükseltmesini engelleyebileceğini, aynı zamanda her ikisi de güvenli liman varlıkları olan Bitcoin ve altının büyümesini destekleyebileceğini düşünüyor. Uzman, bu olasılığın kişinin portföyünü çeşitlendirmek için bir temel olduğuna inanıyor.

#Bitcoin, #StockMarket'e Karşı Kazan-Kazan'ı Not Edebilir

Potansiyel Federal Rezerv faiz artışlarını tersine çevirmek için birincil bir gücün  borsa düşüşü  altın ve Bitcoin gibi değer deposu varlıklarını artırabileceği gerçeği, çeşitlendirme için bir temel oluşturuyor. pic.twitter.com/WD30bSXuLo

— Mike McGlone (@mikemcglone11) 4 Şubat 2022

Bununla birlikte, hem Goldman Sachs hem de Bank of America analistleri, borsada bu yıl görülen düşüşün Fed Reserve'in Mart ayında faiz oranlarını artırma planını durdurmasının olası olmadığına inanıyor.


Bitcoin ve Ethereum Hala Erken Benimseme Günlerinde

Yaklaşık bir hafta önce, Bloomberg'in önde gelen emtia stratejisti, Twitter'da en iyi iki kripto para birimi olan Bitcoin ve Ethereum'un hala ilk benimseme günlerinde olduğunu belirtti.

McGlone, arz-talep dinamikleri sayesinde yükselmeye devam etmelerini beklediğini tweetledi ve yalnızca bir siyah kuğu olayının daha fazla değer kazanmalarını engelleyebileceğini belirtti.

Şimdiye kadar Bitcoin, Ethereum'un 3.000 doları geri kazanmasıyla 41.500 dolar seviyesine yükseldi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ