Son derece hızlı bir klipte yükselen varlıkların fiyatını tanımlamak için kullanılan isimsiz bir kelime olan ay, hızla yaklaşıyor. Tabi Bitcoin bir anahtar seviyeyi kırabilirse.

Bitcoin, Bu Kilit Seviyeyi Kırarsa Fiyatını Aya Çıkarabilir

Bitcoin 2017'de % 1,000'den fazla daha yüksek seviyelere yani  - bir zamanlar kripto para biriminin en adanmış boğalarından bazıları tarafından nispeten elde edilemez olarak görülen bir fiyat noktası -  20.000 dolara ulaştığından beri analistler varlığın bir kez daha “aya” çıkmasını bekliyorlar.

Son derece hızlı bir klipte yükselen varlıkların fiyatını tanımlamak için kullanılan isimsiz bir kelime olan ay, hızla yaklaşıyor. Tabi Bitcoin bir anahtar seviyeyi kırabilirse.

Bitcoin'in Nihai 14.000 $ Seviyesini Aşması Gerekiyor

Önde gelen kripto para biriminin fiyatı 2017'de 20.000 dolara kadar yükselirken, o bölgede uzun süre kalmadı, o bölgede herhangi bir destek benzeşimi oluşturamadı. Aslında, boğalar ivme kazanamadığından Aralık ayını tüm zamanların en yüksek seviyesinden 14.000 -% 30'un altında kapattı.

Teknik analizde usta olmayanlar için bu yakınlık, 14.000 $ 'ın aylık bazda üst seviyeye çıkma seviyesi olduğu anlamına geliyordu, bu nihai direncin üzerinde bir yakınlık için daha yüksek bir yüksekliğin kurulduğunu düşündürecekti.

Son bir tweet'te “Delboy” un peşinden koşan bir grafikçi, Bitcoin'in uzun vadeli grafiğinin BTC'nin “aya çıkma” fiyatının başlatılmasında anahtar olabileceğini gösteren işaretler ortaya koyduğunu belirtti.

Gerçekten de, uzun vadeli Bitcoin çizelgelerine bakıldığında, BTC'nin 2013 balonunun aylık yüksekliğini 1.150 dolar civarında aştığında, yükseliş momentumu hızla gerçekleştirdiğini ve varlığı 2017 sonunda 20.000 dolara çıkardığını gösteriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ