Bitcoin (BTC) için düşüş havası daha güçlü hale geldi mi? Hafta sonu bazı koinler için yükseliş gösterse de, yeni hafta en iyi 10 kripto para birimi için düşmeye başladı. Ana kaybeden Tezos (XTZ), son 24 saatte% 16.11 kaybetti.

Bitcoin (BTC) için düşüş havası daha güçlü hale geldi mi? Hafta sonu bazı koinler için yükseliş gösterse de, yeni hafta en iyi 10 kripto para birimi için düşmeye başladı. Ana kaybeden Tezos (XTZ), son 24 saatte% 16.11 kaybetti.Bununla birlikte, görece yatay eğilim Bitcoin'in (BTC) pazar payını olumlu etkilememiştir. Endeksi son 7 gün içinde neredeyse değişmedi, şu anda % 64 seviyelerinde.


Dün, Bitcoin (BTC) 6.000 doları kırmaya çalıştı. Ancak, günlük mumu uzun bir fitil ile kapattıktan sonra başarısız oldu. Son gün boyunca, önde gelen kripto, değerinin % 7.67'sini kaybetti.


Saatlik grafikte, Bitcoin 6.000 $ 'a ulaşma girişiminin ardından daha da düşüş gösteriyor. Ticaret hacmi analizine dayanarak, aktif alıcı yoktur ve bu oran yavaş yavaş 4.500 $ 'a yaklaşmaktadır.

Ayrıca, bu, düşen MACD gösterge çizgileri tarafından onaylanıyor.

Daha büyük grafikte, Bitcoin (BTC) azalan kanalda işlem görmeye devam ediyor ve düşüş havası her sıçramada daha güçlü hale geldi. Yukarıda belirtildiği gibi, günlük mum uzun bir fitil ile kapandı, bu çok düşüş sinyaline işaret ediyor. Bu durumda, uzun vadeli eğilim değişmedi ve trader'lar en yakın güçlü direnç bölgesi olarak 4.000 $’ı bekleyebilirler.


 Bitcoin, yazım sırasında 4.819 $ 'dan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ