Ticaret uzmanı Peter Brandt'a göre, Bitcoin'in Corona virüsü korkusu nedeniyle altının yanında toplanamaması kötü bir alametti.

Bitcoin Bütün Adımlarını Bilen Peter Brandt Korkutucu Bitcoin Fiyat Tablosunu Yayınladı - Başka Bir Katliam mı Geliyor?

Ticaret uzmanı Peter Brandt'a göre, Bitcoin'in Corona virüsü korkusu nedeniyle altının yanında toplanamaması kötü bir alametti.

Bitcoin (BTC) yakın zamanda gemini borsasında 16:17 UTC'de gün içi en düşük 8.873 $ seviyesine düştü. Bununla birlikte, son iki hafta içinde gerçekleşen yüzde 14 düşüş, gerçek bir katliamın sadece başlangıcı olabilir.

Ticaret uzmanı Peter Brandt, BTC'nin günlük grafikte aşağı yönlü bir baş ve omuz modeli tamamladığını gösteren bir grafik yayınladı.

Böyle bir oluşum, yükseliş-düşüş eğiliminin ters habercisi olarak kabul ediliyor. Bu, BTC'nin bu acı verici düzeltmenin tabanına yaklaşmaya bile yakın olmayabileceği anlamına gelir.

Brandt'a göre, altın toplanırken BTC fiyatının ABD hisse senetleriyle birlikte birikmesi gerçeğe aykırı bir işaretti. Bitcoin taraftarları tarafından söylenen değer deposu anlatımı, 'dijital altın' ın küresel pazarlara saldıran corona virüslere nasıl tepki vermesinden dolayı dağılıyor.

Şimdi ABD hisse senetleri bir yardım rallisinin ortasında (Dow, baskı zamanında 400 puandan fazla yükseldi), boğaların günlerce düşük fiyattan sonra kripto para piyasasını ele alıp alamayacağını görmeye devam edecek bir aksiyon.

100.000 Dolara mı Gidiyorsunuz?

Brandt Aralık ayında, Bitcoin (BTC) fiyatının altı aylık ayı kanalından çıktıktan sonra 100.000 dolara tanıklık edebileceğini tahmin etti. Bu, BTC'nin Ocak ayında yaptığı şeydi ve tüccar, düşmesini beklememesinin nedenlerinden biri olduğunu düşündü.

Artık ayılar agresif bir şekilde kontrolü ele geçirdiğine göre, yukarıda belirtilen tahminin hala geçerli olup olmadığı belirsiz.

8,800 $ 'ın altına uzanacak bir düşüş (mevcut 200 günlük MA), yakın zamanda oluşan golden crossu geçersiz kılabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ