Yaklaşık 500 dolarlık bir zirveye ulaştıktan sonra, Bitcoin Cash % 70'in üzerinde düşerek Mart ortasında 134 dolara geriledi.

Yaklaşık 500 dolarlık bir zirveye ulaştıktan sonra, Bitcoin Cash % 70'in üzerinde düşerek Mart ortasında 134 dolara geriledi. Önemli satışların % 78,6 Fibonacci düzelme seviyesi tarafından durdurulduğu görülüyor. Bu büyük destek seviyesi, BCH'yi % 80'in üzerine çıkaran bir geri dönüş bölgesi olarak işlev gördü.

Bu kripto para birimi,% 61.8 Fibonacci düzelme seviyesinin verdiği direnci test etmek için arttığına göre, bu engel tarafından reddedilebilir veya kırılabilir.

Direnci reddetme, Bitcoin Cash'in 243 dolarlık bariyeri tekrar kırmaya çalışmadan önce 168 dolarlık destek seviyesine geri döndüğünü görebilir.


Bu arada,% 61.8 Fibonacci düzelme seviyesinin kırılması, % 50 ve % 38.2 Fibonacci düzelme seviyesi ile sunulan bir sonraki direnç seviyelerine daha fazla ilerleme olasılığını artırabilir. Bu direnç seviyeleri sırasıyla 295.5 $ ve 348 $ şeklinde.


4 saatlik grafiğe dayanarak, Bitcoin Cash 100 ve 50-dört saatlik hareketli ortalamasıyla tanımlanan ticaretsiz bir bölgede oturuyor gibi görünüyor. Bu hareketli ortalamaların üstüne veya altına kapanmak, bu kriptonun nereye ilerleyeceğini tanımlayabilir.

Örneğin, -dört saatlik 100 MA'nın üzerine çıkmak, BCH'nin % 50 Fibonacci düzelme seviyesinin bulunduğu -dört saatlik 200 MA'ya yükselmesine izin veren bir talep artışını tetikleyebilir. Tersine, 50-dört saatlik MA'nın altına inmek, daha önce belirtildiği gibi destek için % 78.6 Fibonacci retracement seviyesini yeniden test ettiğini görebiliyordu.


IntoTheBlock’un “Cari Fiyat Etrafında Paraya Giriş / Çıkış” istatistik modeli, Bitcoin Cash'in şu anda 25.000'den fazla adresin yaklaşık 800.000 BCH'ye sahip olduğu en önemli direnç seviyesini aştığını tahmin ediyor.

 Bu alanın üzerinde 200-dört saatlik MA veya % 50 Fibonacci düzelme seviyesi arasında önemli bir tedarik engeli yoktur. Bu açık alan yükseliş görünümüne güven veriyor ve bu da çalışmalarda 280 dolara yükselmenin olabileceğini gösteriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ