Psikolojik seviyeyi kırdıktan sonra, Bitcoin Cash yazının yazıldığı sırada 253 dolardan işlem görüyordu

Bitcoin Cash

Psikolojik seviyeyi kırdıktan sonra, Bitcoin Cash yazının yazıldığı sırada 253 dolardan işlem görüyordu. Boğalar daha önce 260 doların üzerine çıkmaya çalıştı. Ancak kısa vadede yükseliş eğilimi güçlendiğinden, burada eğilim tersine dönebilir.

Bitcoin Cash istikrarlı bir yükseliş trendi izledi. Bununla birlikte, en son geri çekiliş, BCH mumlarını azalan bir paralel kanal arasında salınmaya itti. Bu örüntü oluşumunun tamamlanması potansiyel olarak yükselişe neden olabilir. Günlük hareketli ortalamalar pozitif tarafa doğru bir kırılmayı destekledi. 50 DMA [Pembe] ve 100 DMA [Mavi] 31 Mart'ta düşüş eğilimi yaşadı. Daha yakın zamanlarda, iki DMA arasındaki göstergenin azalmakta olduğu gözlenmiştir.

Yazının yazıldığı sırada, her iki hareketli ortalama da yükselişe geçti.

Güçlü yükseliş momentumunun daha da geçerli kılınması MACD göstergesiydi. Yazım sırasında sinyal hattının BCH için olumlu bir eğilimi gösteren MACD'nin altında seyrettiği görülmüştür.

Azalan kanal oluşumu, DMA'lar ve yukarıdaki gösterge ile desteklendiği gibi, yani BCH'nin şu anda sıkı bir şekilde destekleneceği gibi, anlık direnç seviyesini 261.9 $ ve 266.5 $'ı kırmasını isteyecek bir yükseliş fiyatına girmesi muhtemeldir. Hareketli ortalamalara göre bu seviyeler 248,9 dolar ve 242 dolar seviyeleri

Coin Metrics'e göre BCH-BTC korelasyon katsayısı 0.849 idi. Rakamlar Aralık 2019'da yükselişe geçti ve 4 Mayıs'ta korelasyonun 0.883'e yükseldiği bir tepe oluşturdu. Yükseliş eğilimi devam ederse ve Bitcoin başka bir ralliyi tetiklemeyi başarırsa, Bitcoin Cash büyük direnç seviyeleri olarak hareket eden noktaları aşabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ