Bitcoin Cash (BCH) 15 Haziran'da 224.35 dolar'ın en düşük seviyesinden yükselse de, boğalar fiyatı hareketli ortalamaların üzerine çıkarmak için mücadele ediyor.

Bitcoin Cash (BCH) 15 Haziran'da 224.35 dolar'ın en düşük seviyesinden yükselse de, boğalar fiyatı hareketli ortalamaların üzerine çıkarmak için mücadele ediyor. Bu, boğaların daha düşük seviyelerde agresif bir şekilde alım yaptığını, ancak alımların daha yüksek seviyelerde kuruduğunu göstermektedir.


CoinMarketCap'teki beşinci sıradaki kripto para birimi hareketli ortalamalardan düşerse, muhtemelen fiyatın 217.55 dolar'a düşme olasılığı bulunuyor. Bu destek kırılırsa, düşüş 200 dolarlık kritik desteğe kadar uzayabilir. Bu seviyenin altındaki bir kırılma yeni bir düşüş trendi başlatabilir.

Tersine, eğer boğalar BCH / USD kurunu hareketli ortalamaların üzerine ölçekleyebiliyorsa, 255.46 dolar'a ve onun üzerinde 280.47 dolar'a fiyatın hareket etmesı mümkündür. Bu direncin kırılması yeni bir yükseliş trendinin başladığını gösterebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ