Bitcoin'in teknik göstergeleri yaklaşmakta olan bir yükselişe işaret ediyor. BTCUSD şimdi çekici bir değerleme ile mükemmel bir satın alma fırsatı olabilir.

Bitcoin Çekici Bir Alım Bölgesine Giriyor

Bitcoin'in teknik göstergeleri yaklaşmakta olan bir yükselişe işaret ediyor. BTCUSD şimdi çekici bir değerleme ile mükemmel bir satın alma fırsatı olabilir.

Birçok insan borsalara girer ya da bu nedenle hızlı bir şekilde zengin olmak için Bitcoin satın alır. Ve açıkçası, çoğu başarısız oluyor! Tüccarların sadece% 1'inin borsalarda para kazandığı söyleniyor.

İnsanlar bu yılın başlarında yarılanmadan önce Bitcoin satın alıyordu. Fiyatlar sürekli yükseldi. Ve daha da artacağını düşünerek, daha fazla insan katıldı. Ancak, yakında BTCUSD'nin çökmesine tanık olduk! Elbette bu sürü alıcılar, bir ton para kaybettikten sonra panikledi!

Bitcoin'e yatırım yapmanın temelleri

Warren Buffett’in yatırım tarzından bir ipucu alarak, uzun vadeli yatırım faaliyetlerinin anahtarı

“Harika bir varlığı, makul bir fiyata, makul bir fiyata, harika bir fiyata satın almak.”

Kripto para birimi gelecekte bir oyun değiştirici olacaktır. Bunu akılda tutarak, uzun vadeli bir bakış açısıyla BTCUSD'ye yatırım yapılması gerekir. Dahası, BTC aksi takdirde ayı piyasasında değerini kanıtlamıştır.

Bitcoin şimdi cazip bir değerleme yapıyor, yakında yükselecek

Bitcoin şu anda 9232.75 $ 'dan işlem görüyor. Günlük grafik, BTCUSD'nin 20 günlük Üstel Hareketli Ortalamanın hemen altında işlem yaptığını gösteriyor.

Bitcoin, çok yakında olması gereken EMA'nın üzerine çıkmayı başarırsa, bir süre bunun üzerinde kalacaktır. Şimdi, fark edilmesi gereken çok önemli bir şey RSI. Yükselen bir eğilim içinde gibi görünüyor, bu da yükselen alıcıların olduğunu gösteriyor.

 Bu nedenle, bir yatırımcı sürüyü takip etmek yerine piyasa koşullarını analiz etmeli ve bir hamle yapmalıdır. Bitcoin henüz aşırı alım bölgesinde olmadığından, BTCUSD'yi satın almak için mükemmel bir fırsat sunuyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ