Son zamanlardaki kripto pazarının erimesine rağmen, “PlanB” olarak bilinen nicel analist, Bitcoin'in yarılanmas sonrası 100.000 dolara ulaşacağına inanmaya devam ediyor.

Bitcoin’de 100.000 Dolara İşaret Eden Model Geçersiz mi?

Son zamanlardaki kripto pazarının erimesine rağmen, “PlanB” olarak bilinen nicel analist, Bitcoin'in yarılanma sonrası 100.000 dolara ulaşacağına inanmaya devam ediyor.

Stok akış (S2F) modelini popülerleştiren analist, modelin artık geçerli olmadığını iddia edenlere karşı 76.000'den fazla Twitter takipçisine bir güncelleme yayınladı.

“Bazı insanlar dün S2F modelinin kırıldığını düşünüyor. Tabii ki olmadı. Bitcoin, model değeri etrafında güzel bir şekilde salındı ve model bantları içinde iyi kaldı. Model bantlarındaki aşırı oynaklık zayıf elleri sallar. Aşırı risk (uçuculuk) olmadan aşırı geri dönüş yok. ”

Geniş model bandı yelpazesi, Bitcoin'in aşırı oynaklığını açıklar. Son birkaç gündeki satışlar acımasızken, kral kripto para birimi S2F modelinin öngörülen fiyat aralığından sapmadı.

Morgan Creek Digital’in Anthony Pompliano'nun ev sahipliğinde gerçekleşen yeni bir Off Off Chain podcast'inde PlanB, stok-akış modelinin arkasındaki temel fikri açıklıyor.

“Stok akış Satoshi'nin yaptığı dijital kıtlık buluşunu ölçmek için bir girişim… Stok akışa neden çalışıyor? Çünkü kıtlığı doğrudan ölçüyor, altın gibi… Ne kadar azsa, o kadar değerli olmalı. ”

 Yarılanmaya 60 günden az kaldı. Vahşi fiyat dalgalanmalarına rağmen, PlanB, en iyi kripto para biriminin 2021 yılına kadar 100.000 dolara ulaşacağı konusunda kararlı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ