Altcoin rallisi şimdilik sona ermiş gibi görünüyor ve kripto pazarı sadece Bitcoin Diamond (yüzde +10.61) ve Augur (yüzde +55.27) ve CoinMarketCap'e göre az bilinen birkaç kripto parayla kırmızı renkte.

Bitcoin’de Balina Hareketleri Heyecan Uyandırıyor

Altcoin rallisi şimdilik sona ermiş gibi görünüyor ve kripto pazarı sadece Bitcoin Diamond (yüzde +10.61) ve Augur (yüzde +55.27) ve CoinMarketCap'e göre az bilinen birkaç kripto parayla kırmızı renkte.

Bu arada, Whale Alert Twitter hesabı, 123.447 Bitcoin'in bilinmeyen iki cüzdan arasında taşındığı devasa bir işlemle ilgili sözcüğü yayıyor. Bitfinex / Tether CTO’su Paolo Ardoino, yorum dizisindeki spekülasyonu durdurmak için adım attı ve bu fon hareketinin dahili bir Bitfinex işlemi olduğunu söyledi.

1 Milyar Doların Üzerinde BTC Taşındı

Whale Alert'e göre, bilinmeyen iki cüzdan arasında 123.447 BTC (1.097.343.503 $) transfer edildi. Yorum yazısında Craig Wright'a (CSW) düşen ilk şüphe ile bu devasa işlemi kimin başlatabileceği hakkında bir tartışma başladı.


Son zamanlarda, 1 milyon BTC saklamak için özel anahtarların trust Tulip’ten bir kurye tarafından teslim edildiğini belirtti - bu da mevcut fiyata göre yaklaşık 9.5 milyar dolar demek. Bu Bitcoin, Wright tarafından şimdi geçmiş eski ortağı - IT uzmanı Dave Kleiman ile birlikte çıkarıldı.

Bununla birlikte, CSW olmadığını kanıtlayan kanıtlar ortaya çıktı.

Dahili Bir Bitfinex İşlemi

Tether ve Bitfinex'in CTO'su Paolo Ardoino tartışmaya katıldı ve bunun Bitfinex'teki sıcak bir cüzdanın dahili bir dolumu olduğunu söyleyerek spekülasyona son verdi.

Bunu izleyen bir yorumda, , Whale Alert bunun “dahili bir Bitfinex işleminin değişimi” olduğunu da belirtti.

Bitcoin'de 66 Milyon Dolar Anonim Olarak Binance'e Taşındı

Bilinmeyen cüzdanlar ve Binance borsası arasında Bitcoin'de toplam 66 milyon dolar olan birkaç büyük Bitcoin işlemi gerçekleştirildi. Beş transferden üçünde, kayıtlı olmayan bir sahibiyle aynı cüzdan kullanıldı.

O zamanlar, Whale Alert'ün ne rapor ettiğini görünce, bazı kullanıcılar bir Bitcoin fiyat düşüşü bekliyordu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ