Bitcoin'in fiyatı şu anda 49.919.25 dolar seviyesinde yer alıyor. Boğalar 50.000 direncine takılmış durumdalar. BTC hakimiyeti şu anda yüzde 44.09 seviyesinde yer alıyor.

Kripto para birimi fiyatları 23 Ağustos'ta yükselişine devam ediyor. Küresel kripto para piyasa değeri son güne göre yüzde 1,37 artışla 2,13 trilyon dolar olurken, son 24 saatteki toplam kripto para piyasası hacmi 93,71 milyar dolar, yani yüzde 13,09 azalış gösterdi.

Değişken Bir Piyasa

Kripto para birimleri oldukça değişkendir ve yine de giderek daha fazla insan ticaretine katılmaktadır. Günün sonunda, kripto para ticareti piyasasına giren binlerce insan bulacaksınız.

Yüksek derecede oynaklık nedeniyle insanlar hayatta kalır ve bazıları hayatta kalamaz. Diyelim ki aynı zamanda kripto para ticaretinde de profesyonel olmak istiyorsunuz. Bu durumda, bitcoin piyasasını doğru bir şekilde analiz etmek ve bundan para kazanmak için dünya çapında birçok insanın teknik ve yöntemler kullandığını anlamanız gerekir.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Boğalar ve ayıların etkin olduğu dönemlerde BTC için volatil hareketlerin olduğu bir gerçek. Bu yazının yazıldığı sırada, BTC şu anda döngü ortasındaki bir geri çekilmeden boğa piyasasının devamına geçiş için geçen hafta yanıp sönen büyük bir teknik satın alma sinyalini doğrulamayı hedefliyor.

İdeal olarak, 51.100-58.000 $ direnç bölgesi, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64.800 $'ı yeniden test etmek için sağlam bir itme ile çıkarılmalıdır. Önümüzdeki birkaç haftalık fiyat hareketi, temel durum veya boğa senaryosunun belirlenmesinde kritik öneme sahiptir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ