Yatırımcılar genellikle CoinMarketCap'te en üst sırada yer alan dijital varlık için iki kısa vadeli senaryo öngörmektedir.

Bitcoin’de Büyük Hamle Nereye Doğru Olacak?

Yatırımcılar genellikle CoinMarketCap'te en üst sırada yer alan dijital varlık için iki kısa vadeli senaryo öngörmektedir. Biri 9,200 dolarlık bir rettir ve bunu 7,000 dolarlık bir düşüş izleyecek, diğeri ise 9,200 dolarlık bir fiyatın ardından yeni bir ralliye başlama olasılığını görmek için 10,500 dolarlık bir testin yeniden yapılmasını gerektirecektir.

Önümüzdeki haftalarda fiyatın hangi yönde ilerlediğine bakılmaksızın, analistler kripto para piyasası için oldukça değişken bir eğilim bekliyor.

Crypto Birb olarak bilinen teknik bir analist şunları yazdı:

”1,5 aydır zaten konsolide oluyor. Bu yakında BTC için bir canavar hareketi olacak. ”

Benzer şekilde, bir Bitcoin traderı olan Pentarhudi, BTC'nin patlayıcı bir fiyat hareketi görmek için yolunda olduğunu söyledi.

Pentarhudi, Bitcoin'in tasvir ettiği teknik yapının ya üçlü bir tepe ya da bir menzil kilidi olduğunu açıkladı.

Bitcoin fiyatı Ekim 2019, Şubat 2020 ve Haziran 2020'de 10.500 $ 'da reddedildi. Günlük BTC grafiğinde, tipik olarak düşüş eğilimi olan üçlü bir üst oluşum yarattı.

Bitcoin'in fiyatı önümüzdeki haftalarda düşmeye devam ederse ve bunun üçlü bir zirve olduğunu doğrularsa, Pentarhudi BTC'nin 6.000 $ 'a kadar düşebileceği konusunda uyardı.

Analist şunları söyledi:

“Günlük üçlü üst ... Ayı desen. 6000 dolar hedefiyle 8000 doların altında tetiklenecek. Üçlü üst veya aralık kilidi. ”

 Bitcoin ayrıca çeşitli yatırımcı duyarlılık endekslerinde bir “korku bölgesine” giriyor ve bu da traderların BTC'nin kısa vadeli trendine giderek daha temkinli davrandıklarını gösteriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ