Three Arrows Capital CEO'su, Bitcoin mevcut seviyede kalmayı başarırsa, nispeten hızlı bir şekilde 50.000 dolara yaklaşabileceğini söylüyor.

Bitcoin’de Coşturan Fiyat Tahmini Geldi

Three Arrows Capital CEO'su, Bitcoin mevcut seviyede kalmayı başarırsa, nispeten hızlı bir şekilde 50.000 dolara yaklaşabileceğini söylüyor.

Bitcoin 5.200 dolarlık bölgede dalgalanırken, analistler ve ticaret uzmanları "dijital altın" fiyatının bir sonraki aşamaya ilişkin tahminlerini paylaşıyorlar. Kısa vadeli tahminler 6.000 $ ile 4.800 $ 'ın çok altında olsa da, bazıları da son yüzde 50'lik düşüşe rağmen kısa vadede BTC'nin fırlama şansını paylaşıyor.

Three Arrows Capital CEO'su Su Zhu, Bitcoin'in 50.000 $ 'lık' nispeten hızlı 'seviyeye ulaşma şansına sahip olduğuna inanıyor. Son bir tweet'te, egemen temerrütlerle yüzleşmek üzere olan birkaç gelişmekte olan piyasadan bahsediyor.

Ayrıca topluluğa ABD Fed'in 700 milyar dolarlık QE girişimi hakkında hatırlatıyor. Bu, ABD'yi daha sonra tersine çevirmek zor olacak bir enflasyonist rotaya soktu.

Şu anda dünyada oluşmakta olan ekonomik durumdan dolayı, Su Zhu tweet'leri, Bitcoin mevcut seviyelerini korumayı başarırsa, BTC'nin fiyatı 50.000 dolara yükselebilir.

“İster Bitcoin kıtlığının sosyal olarak zorunlu veya mutlak olduğuna inanıyor olun, birçok gelişmekte olan pazarda para arzını denetlemek bile artık mümkün olmayacak.”

Su Zhu'nun söylediklerine yapılan yorumda yer alan bazı kişiler, geçen hafta Bitcoin'in borsalar, altın ve petrol fiyatları düşmeye başladığında değerinin yüzde 50'sini kaybettiğini düşünerek bu varsayımı hayal etmekte zorlanıyor.

İnternette uzun süredir dolaşan isimsiz bir kişinin ekran görüntüsü, 2019 ve 2020 için Bitcoin fiyatı için kesin tahminler sunuyor.

Şubat 2020'de Bitcoin'in 29.000 $ 'ı vuracağını ve bunun başarısız olduğunu belirtti. Ancak, bu yıl Temmuz ayında Bitcoin fiyatının 59.000 $ 'a ulaşacağını söylüyor.

Bununla birlikte, Kasım 2020'de anonim tahminlere göre fiyat sadece 87 dolara düşmelidir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ