Yaklaşık yarım milyar dolarlık bir Bitcoin (BTC) hareketi haberi endişe yarattı.

Bitcoin’de Dev Transfer Gerçekleşti – Yer Yerinden Oynadı

Yaklaşık yarım milyar dolarlık bir Bitcoin (BTC) hareketi haberi endişe yarattı.

Tech'teki Ivan'dan Ivan Liljeqvist, 46.835 BTC'yi 431 milyon dolar değerinde olan devasa işlemi yayınladı. BTC grubunu taşıma ücreti 3,00 $ 'dan azdı.

Geçen yılın Eylül ayında yaratılan alıcı cüzdanın, büyük miktarda kripto gönderme ve alma geçmişi var. Faaliyet, müşterileri adına büyük miktarda BTC sahibi olan bir borsaya veya bakıcıya ait olabileceğini öne sürüyor.

Bu büyük aktarımın yanı sıra, Bitcoin balinaları yarılandan beri nispeten sessiz kaldı, çünkü BTC 9.000 dolar aralığında yer alıyor.

Kripto analiz firması Glassnode'den gelen yeni veriler, 10.000 veya daha fazla BTC'ye sahip Bitcoin balinalarının sayısının yedi günlük hareketli ortalamasını 2019 yılının Ağustos ayından bu yana en yüksek seviyede gösteriyor.

Bu arada, 1.000 veya daha fazla BTC'ye sahip balina sayısı sürekli artıyor ve 2018 Ekim ayından bu yana% 24 arttı. Glassnode, vardiyada bir grup olarak genel olarak yüksek net değerli Bitcoin yatırımcılarının uzun BTC olduğunu gösteriyor.

 Bu eğilim, belirsiz bir piyasa ortamına rağmen, balinaların artık BTC biriktirmek için iyi bir zaman olduğuna emin olmaya devam ediyor ve bu da büyüme için daha fazla yer olduğuna inandıklarını gösteriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ