Şimdi uzun vadede Bitcoin (BTC) satın almanın zamanı geldi mi? Kripto para piyasasının düşüşü dün durdu. Bitcoin (BTC) fiyatı 4.000 $ 'ın altına düştü. Sonuç olarak, tüm muhtemel koinler kırmızı bölgede kaldı.

Şimdi uzun vadede Bitcoin (BTC) satın almanın zamanı geldi mi? Kripto para piyasasının düşüşü dün durdu. Bitcoin (BTC) fiyatı 4.000 $ 'ın altına düştü. Sonuç olarak, tüm muhtemel koinler kırmızı bölgede kaldı.Piyasa düşüşü, geçen hafta artan Bitcoin'in (BTC) hakimiyet oranını olumlu yönde etkiledi. Mevcut endeks % 64.4.


BTC / USD: Bitcoin zaten dibe ulaştı mı?

Burada büyük alım hacmi olduğu için 3.600 dolar seviyesi en alt seviye olarak kabul edilebilir. Bununla birlikte, son 24 saatteki düşüş % 25 civarındaydı ve bu son birkaç yıldaki en büyük düşüşlerden biri olarak kabul edilebilir.


Günlük grafiğe dayanarak, mevcut durumun devam eden düşüşün başlangıcı yerine bir piyasa dökümü olduğu düşünülebilir. Kapanış günlük mumuna dikkat etmek önemlidir.

Uzun bir fitil ile kapanırsa, Bitcoin'in (BTC) mevcut fiyatının ayın sonunda 8.000 dolara dönme şansı var. Ayrıca Bollinger Band göstergesinin ana hattı bu seviyede bulunuyor.

 Bitcoin, yazım sırasında 5.350 $ 'dan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ