Margin tüccarı @Chase_NL, uzun zamandır beklenen bir koşudan önce Bitcoin (BTC) fiyatındaki yeni kötü dalgalanmalar için kendimizi desteklememiz gerektiğinden emin.

Bitcoin’de Korkutan Senaryo Yine Gündemde : Balinalar Durmayacak

Margin tüccarı @Chase_NL, uzun zamandır beklenen bir koşudan önce Bitcoin (BTC) fiyatındaki yeni kötü dalgalanmalar için kendimizi desteklememiz gerektiğinden emin.

Tüccar, son zamanlardaki kripto piyasası Kara Perşembe'yi konsolide balina satışları meselesi olarak açıklayan yaygın anlatıları analiz etti. @Chase_NL, 3.000-4.000 dolarlık bölgedeki birikimin 6.000-7.000 dolarlık bölgeden çok daha karlı olduğunu unutmamamız gerektiğini vurguladı.

Sonuç olarak, akümülatörlerden gelen yükseliş çabaları hala çok güçlü olabilir, bu nedenle fiyatı bastırmak kolay olmayabilir.

U.Today'ın daha önce bildirdiği gibi, 12-13 Mart arasındaki muazzam Bitcoin (BTC) fiyat düşüşü, özellikle BitMEX'te olmak üzere birden fazla Bitcoin (BTC) türev platformunda büyük pozisyon tasfiyeleriyle çakıştı. Toz çöktüğünde, bu düşüşü açıklayan iki teori en popüler olanıydı.

Birincisine göre, bu satış, COVID19'un neden olduğu genel piyasa oynaklığından korkan kurumsal tüccarlardan kaynaklanan panik tasfiyelerinden kaynaklandı. Bunun yanı sıra, bazı analistler bir DDoS saldırısı nedeniyle BitMEX'te bazı durdurma kayıplarının aktive edildiğini ve sadece daha fazla tasfiyenin olduğunu iddia ediyor.

Tüccar ayrıca, devam eden piyasa süreçlerinin 2019'un b,r,nci ve ikinci çeyreklerinde Bitcoin (BTC) yükseliş rallisi ile çok az ortak noktası olduğu konusunda ısrar etti. Bu nedenle, Bitcoin'in (BTC) yerel düşüklüğünden% 78 daha yüksek olması, sadece bir 'V dönüşü' olarak ele alınmalıdır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ