Bitcoin (BTC), 8.000 $ işaretine ulaştıktan sonra devam eden büyümeyi koruyabilir mi?

Bitcoin’de Yarılanmadan Önce 8.000 $ Yerel Yükseklik mi?

Bitcoin (BTC), 8.000 $ işaretine ulaştıktan sonra devam eden büyümeyi koruyabilir mi?

Boğa havası ilk 10 listeden paralar arasında güçleniyor. Bitcoin (BTC) yatay bir trendde yer alırken, altcoinler zaman kaybetmiyor ve yükselmeye devam ediyor. XRP ana kazanan. Geçen gün fiyatı % 10 arttı.

Altcoinler artarken, Bitcoin (BTC) pazar payı biraz azalmaya devam ediyor. Hâkimiyet oranı endeksinde şu anda% 63.6..

Diger Bitcoin (BTC) fiyat tahminimiz, fiyat 7.600 doların üzerinde kaldığından geçerli olmaya devam ediyor. Bu arada, son 24 saatteki artış neredeyse% 1'e ulaştı.

Şimdi 100 SMA hattı 200 SMA'nın üzerindedir, bu da en az direnç yolunun yukarı doğru olduğunu ve yükselişin zıtlık kazanma olasılığının alt tarafa zıt yönde dönmekten daha muhtemel olduğunu göstermektedir. Göstergeler arasındaki boşluk giderek yükseliyor ve güçlü yükseliş momentumunu yansıtıyor ve bu nedenle fiyat 100 SMA'nın dinamik bükülme noktasında destek buluyor.

Yatırımcılar long pozisyonları biriktirmeye başlamadan önce bir sonraki büyük katalizörü elinde tuttukları için satış hacmi düşüktür. Stokastik gösterge hala yükseliş baskısının varlığını yansıtmak için yükseliyor, ancak osilatör alıcılar arasındaki coşkuda bir azalmaya işaret etmek için aşırı alım bölgesine yaklaşıyor. Bu durumda, 8.000- $ 8.200 alanından keskin bir düşüş bekleyebiliriz.

4H grafiğinde, yatay eğilim hakim. Bollinger Band göstergesinin çizgileri, boğalar ve ayılar arasındaki ilgili pariteyi doğrular. Yatırımcıların görebileceği en olası senaryo, Bitcoin (BTC) ticareti $ 7,800 ila 8,000 $ arasında değişiyor. Boğalar 8.000 dolar seviyesini koruyabilirse büyüme devam edecektir.

 Bitcoin yazının yazıldığı sırada 7.884 dolardan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ