Twitter CEO'su Jack Dorsey ve Polychain Capital tarafından desteklenen bir token listeleme platformu olan CoinList sessizce Merkezi Olmayan Finans (DeFi) pazarına geçti.

Bitcoin Dostu Jack Dorsey Destekli Token Listeleme Platformu CoinList, DeFi

Twitter CEO'su Jack Dorsey ve Polychain Capital tarafından desteklenen bir token listeleme platformu olan CoinList sessizce Merkezi Olmayan Finans (DeFi) pazarına geçti.

San Francisco merkezli firma, Şubat ayından bu yana kurumların wBTC'yi elde etmelerine yardımcı olduğunu ve bir ERC20 tokenını bitcoin ile bire bir sabitledi - ve şimdiye kadar toplam wBTC arzının % 25'ini azalttığını söyledi.

Şimdi, şirket hizmetini tüm kullanıcılarına açıyor.

"Şubat ayında kurumlar için wBTC / BTC hizmetini başlattığından bu yana CoinList, var olan toplam wBTC arzının % 25'ini bastı ve ADV'nin % 20'sini (ortalama günlük hacim) takas etti. Şimdi bunu tüm kullanıcılarımıza açıyoruz, "

Şu anda, wBTC'yi elde etmenin birincil yolu, açıklamaya göre Uniswap ve IDEX gibi merkezi olmayan protokollerde ETH ile satın almaktır. WBTC almak isteyen Bitcoin sahipleri, wBTC'yi satın almadan önce BTC'lerini merkezi borsalarda ETH ile değiştirmek için ek adım atmalıdır.

Bu süreci kolaylaştırmak için CoinList, kullanıcıların BTC depozitolarını alan ve onlar için wBTC'yi bastıran bir wBTC satıcısı olarak hareket edecektir. Şirket, wBTC'yi doğrudan kullanıcıların cüzdanlarına bırakacak ve BTC'lerini saklayıcılarla birlikte depolayacak. CoinList, bu hizmet için işlem başına% 0,25 ücret almaktadır.

Şirketin şimdiye kadarki ana odak noktası token teklifleri olduğundan CoinList'in DeFi'ye taşınması birçokları için sürpriz olabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ