Altın tutkunu Peter Schiff, şu anda rallisi olmayan tek varlığın Bitcoin'in olduğunu söyleyerek yaralı kripto topluluğundaki bıçağı büküyor.

Peter Schiff: Bitcoin, Dünyada Rallisi Olmayan Tek Varlık Sınıfı

Euro Pacific Capital CEO'su Peter Schiff, Bitcoin'in şu anda rallisi olmayan tek varlık sınıfı olduğuna işaret ederek kripto topluluğunun şenlikli ruh halini azaltmaya karar verdi.

Bitcoin, gerçek değerini iddia edenleri hayal kırıklığına uğratmıyor. Dünyadaki her varlık sınıfı, Bitcoin hariç yıl sonuna doğru toplanıyor. Bunun gerçekte ne kadar değer kattığından emin değilim, ama en azından #Bitcoin bir şeyle ilgili beklentileri karşılıyor!

Küresel bir Noel Baba Rallisi

Schiff, Bitcoin'in nihayetinde ilişkisiz bir varlık haline geldiğini, savunucularının kutlamayı sevdiği bir şey olduğunu söyledi. Ancak, bu sefer Bitcoin diğer varlık sınıfları gelişirken kenarda kalıyor.

Yaygın olarak takip edilen bir borsa endeksi olan NASDAQ Composite, 27 Aralık'ta tarihteki ilk kez 9.000 puan sınırını aştı.

Bu arada, Schiff'in sevilen varlığı olan altın da son birkaç gündür yükselişte. Parlak metal fiyatı son zamanlarda yedi haftanın en yüksek seviyesini vurdu ve 1.515 $ 'ı geçti.

Bitcoin Davet Edilmedi

Hisse senetleri ve altın yükselmeye devam ederken, Bitcoin'in fiyat hareketi yanlarda. Bir hafta içinde, boğalar fiyatı yükseltmek için birkaç girişimde bulundular, ancak acımasızca reddedildiler. CoinStats verilerine göre, BTC yazının yazıldığı sırada 7.200 dolarlık bölgede yayına devam ediyor.

Ancak, Schiff son tweetinde kesinlikle ağaçlar için ormanı kaçırıyor. Bitcoin'in 2019'un sonundaki cansız performansına rağmen, her geleneksel varlık sınıfını geçerek yıllık bazda hala yaklaşık % 90 artış gösteriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ