Büyük Bitcoin düşmanı Peter Schiff, Bitcoin'i tekrar eleştirdi ve BTC hayranlarına bir sonraki mali kriz sırasında güvenli bir liman varlığı olamayacağını söyledi

Bitcoin Düşmanı Güvenli Liman Eleştirisini Sürdürüyor

Büyük Bitcoin düşmanı Peter Schiff, Bitcoin'i tekrar eleştirdi ve BTC hayranlarına bir sonraki mali kriz sırasında güvenli bir liman varlığı olamayacağını söyledi

Bitcoin hafta sonu boyunca 8.000 doların altına düştükten sonra, Bitcoin muhalifleri amiral gemisi kripto para birimini eleştirmede daha aktif hale gelmiş gibi görünüyor.

Aralarında büyük isimlerden biri olan Peter Schiff, kripto piyasası zaten kanamasına rağmen BTC'ye başka bir acı vermek vermek için Twitter'a gitti.

Bitcoin'in güvenli bir liman varlığı olarak görülememesinin bir başka nedeni daha var.

‘BTC Artık Güvenli Liman Bölgesi Olamaz’

Topluma, 2008 mali krizinden sonra Bitcoin yaratıldığından bir sonraki için potansiyel bir tedavi olabileceği fikrini hatırlatan Peter Schiff, tüm bu yıllar boyunca, topluluğun BTC hakkında yanlış düşündüğüne dikkat çekiyor.

Ham petrol gibi büyük varlıklar da dahil olmak üzere küresel borsalar düşüyor, Bitcoin de düştü. Schiff'in ima ettiği şey bu. BTC güvenli bir liman olarak kullanılamaz, çünkü şu anda piyasaların tanık olduğu istikrarsızlığa karşı bağışık değil.

VanEck dijital varlık bölümü müdürü Gabor Gurbacs, Schiff'i Bitcoin'e ikna etmeye çalışmaktan bıkmış gibi görünüyor.

“Bu bir zaman kaybı. Birçoğu ona açıklama yaptı ve sunumumu bile paylaştım. İnsanları kışkırtmak için bunu yapıyor. Zaman ayırmaya değmez. ”

Bitcoin Borsadan Çok Daha Az Düştü

Bu arada, Ajoobz.com tweet'lerinin CEO'su, borsadaki yüzde 30'luk düşüşle karşılaştırıldığında, Bitcoin şimdiye kadar sadece yüzde 9.2 kaybetti ve görünüşe göre Bitcoin'in piyasa belirsizliği zamanlarında geleneksel varlıklardan daha istikrarlı olduğunu gösteriyor.

 Bu arada, Messari ajansı başkanı Ryan Selkis de kriptonun orta vadede küresel ekonomik risklere karşı bağışık olmadığını düşünüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ