ABD başkan adayı John McAfee her zaman, BTC'nin ilk olarak 2020'nin sonunda 500.000 $ 'a ulaşmasını ve daha sonra bahsi 1 milyon dolara çıkarmasını öngören bir Bitcoin permabull'ı olarak ünlendi.

Bitcoin’e Shitcoin Diyen McAfee Ne Yapmaya Çalışıyor.

ABD başkan adayı John McAfee her zaman, BTC'nin ilk olarak 2020'nin sonunda 500.000 $ 'a ulaşmasını ve daha sonra bahsi 1 milyon dolara çıkarmasını öngören bir Bitcoin permabull'u olarak ünlendi.

Afee iddiasında öylesine uçmuştu ki, BTC 31 Aralık 2020'ye kadar 1 milyon dolardan işlem görmezse, kendi penisini yiyeceğini bile söylemişti.

Şimdi, attığı son tweet'te John McAfee, kripto paraların geleceğinin altcoinlerde olduğunu ve Bitcoin'in 'gerçek bir shitcoin” olduğunu söylüyor.

McAfee Bitcoin’e Vurdu

Son attığı twette McAfee Bitcoin için “eski, hantal, güvenliği olmayan, akıllı sözleşmesi olmayan, DAP’ı olmayan bir birim. Yani gerçek shitcoin.” ifadesini kullanıyor.

BTC'nin 1 milyon $ gibi bir fiyata ulaşamaması durumunda McAfee'nin kendi cinsel organını yeme sözünün kendisine hatırlatılması üzerine McAfee bu tahminin sadece yeni kullanıcıları kripto para alanına çekmek için yapıldığını ve bunun da işe yaradığını belirtti. McAfee daha önce de Bitcoin'e “eski bir teknoloji” adını vermişti.

Topluluğun McAfee’ye Tepkili

Bazı twitter kullanıcıları yakın zamanda Bitcoin'e karşı aldığı yeni tutum nedeniyle McAfee'ye tepki vermeye başladı.

Bir kullanıcı McAfee'nin bu yıl 3 Kasım'da cumhurbaşkanlığı seçimlerine katılmak üzere olduğundan hareketle BTC’ye shitcoin dediğini düşünüyor.

Başka yorumcular ise McAfee'nin Twitter hesabında tekrar kripto parayı tanıtmak üzere olduğuna inanıyor gibi görünüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ