Cardano, art arda sekiz hafta boyunca bir başka etkileyici girişe işaret ediyor, en son etkileyici geri dönüş, Cardano'nun Vasil hard fork etiketine evrimi ile aynı zamana denk geldi.

Bitcoin, Ethereum, Cardano ve XRP, Büyüyen Bir Ekosistem İçin Büyük Girişler Görüyor

Cardano, art arda sekiz hafta boyunca bir başka etkileyici girişe işaret ediyor, en son etkileyici geri dönüş, Cardano'nun Vasil hard fork etiketine evrimi ile aynı zamana denk geldi.
Ethereum tabanlı ürünler, Bitcoin birkaç hafta içinde ilk kez iyi bir geri dönüş yaptığı için “Birleştirme”den iki hafta sonra 7 milyon dolarlık bir giriş kaydetti.
CoinShares haftalık fon akışı raporlarından alınan göstergeler, Cardano'nun etkileyici bir pozitif akış daha kaydettiğini gösteriyor. En son rapor, Cardano'nun sekiz hafta boyunca nasıl pozitif bir akış kaydettiğini vurguluyor. CoinShares, Cardano'nun geçen hafta blockchain odaklı kripto ürünlerinde 100.000 dolarlık bir girişe nasıl yardımcı olduğunu bildirdi. Gelişim, Cardano'nun Vasil dönemine evrimi ile aynı zamana denk geldi.

Cardano'nun Yıllık ve Aylık performansına daha yakından bakmak da etkileyici bir performansı yansıtıyor. Özellikle, giriş bir ayda 700.000 dolar ve bir yılda 14 milyon dolar arttı. XRP, BTC ve ETH gibi belirteçlere dayalı diğer ürünler de olumlu girdiler yaptı. XRP minimal bir gelişme kaydederken, ETH ve BTC daha önemli bir geri dönüş yaptı.

CoinShares'ten Genel Olarak Olumlu Rekor

Ethereum tabanlı fonlarda, CoinShares yaklaşık 7 milyon dolar kaydetti. Etkileyici rekor, Ethereum ağının merakla beklenen “Birleştirme”yi tamamlamasından yaklaşık iki hafta sonra ortaya çıktı. Ayrıca, Bitcoin birkaç hafta içinde ilk kez iyi bir dönüş yaptı. BTC, düşüşte bahis yapan Short Bitcoin fonlarından çıkışların ardından pozitif girişlere tanık oldu.

Genel olarak, CoinShares için son iki hafta içinde pozitif bir giriş oldu. Firma, yukarıdaki zaman dilimi içinde yaklaşık 8,3 milyon dolarlık kripto para birimi ürünleri akışına tanık oldu. Ayrıca, olumsuz olarak, firma yaklaşık 53 milyon dolarlık büyük bir aylık çıkış kaydetti. Bununla birlikte, yıllık rekor daha etkileyici bir koşuyu gösteriyor. CoinShares tarafından sağlanan verilere göre, kripto para borsasında işlem gören fonlardan şirketin sınırlarına yaklaşık 436 milyon dolar girdi.

Bölgesel Performans ve Yatırımcıların Dikkatli Yaklaşımı

Son olarak, raporlar yatırım ürünleri alım satım cirosunun 2022 için haftalık ortalamanın yarısında 1 milyar dolar seviyesinde nasıl olduğunu ortaya koyuyor. Benzer şekilde, son zamanlardaki önemli dolar rallileri nedeniyle fiyatlar çok fazla değer kaybetmedi. Benzer şekilde, bölgesel akışlar, Kuzey Amerika ve Avrupa arasında minimum bir farkı göstermektedir. Fark, 9,4 milyon dolarlık çıkışlara ve 15 milyon dolarlık girişlere tanık oldu. Bu rakam, bazı kripto para analistlerinin iddialarını daha da güçlendiriyor. Onlara göre yatırımcılar, ayı piyasalarında yatırımlarını multicoin ürünlere emanet etmeyi tercih ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ