Bitcoin için anıtsal bir hafta sona erdi , dünyanın en büyük dijital varlığı 11 Mayıs'ta 3. Bitcoin yarılanmasını tamamladı.

Bitcoin, Ethereum CMBI Endeksleri İyi Performans Gösteriyor, Ancak Küçük Değerli Varlıklar Pastayı Alıyor

Bitcoin için anıtsal bir hafta sona erdi , dünyanın en büyük dijital varlığı 11 Mayıs'ta 3. Bitcoin yarılanmasını tamamladı. Kripto varlık, etkinlikten 2 gün önce küçük bir düşüş kaydetti, ancak yarılanmadan sonra token, 9000 $ aralığının üzerinde konsolide etmek için başka bir artış yaşadı.

Yazının yazıldığı sırada, Bitcoin 9500 doların üzerinde bir pozisyona sahipti, kripto para birimi son üç gün içinde bu aralıkta inanılmaz derecede güçlü görünüyordu.

Geçtiğimiz hafta değerlendirirken günü, Coinmetrics' CMBI ve Bletchley endeksi bulundu kripto-varlık geçen hafta daha iyi performans sergilediğini Ethereum başarmıştı. CMBI Bitcoin endeksi grafiklerde yüzde 14,4 gibi güçlü bir getiri kaydederken, Ethereum yüzde 11,9 ile geride kaldı.

Bununla birlikte, hem Ethereum hem de Bitcoin'in sonundaki güçlü performanslara rağmen, Bletchley'nin küçük değerli varlıklar için ağırlık endeksi 40 rakamı ile muazzam kazançlı bir haftaya işaret etti.

Yüzde 12.1'in üzerindeki getirilerle, bir önceki haftanın en düşük seviyelerinden belirgin bir fark oldu. Küçük büyüklükteki varlıkların büyümesi Weiss Crypto Ratings tarafından da doğrulanabilir.

Grafiklerde de görüldüğü gibi, toplu küçük harfli varlık derecelendirmeleri 1812'den 2168'e kadar sıçradı. Hafta boyunca küçük harf performansına öncülük eden bazı önemli varlıklar arasında STEEM, DigiByte ve OmiseGO'nun beğenileri vardı.

Öte yandan, orta büyüklükteki varlıklar 12 Mayıs'taki toplu bir düşüşten sonra ritimlerini tekrar piyasada bulmakta zorlandı. Kripto varlıklar düşüşün ardından bir artış kaydetti, ancak küçük sermayeli varlıklarınki kadar etkileyici değildi.

 Burada, durumun bir sonraki hafta boyunca büyük ölçüde değişebileceğini belirtmek önemlidir, çünkü yarılanmadan sonra tüm dijital endüstrisi bir düzeltme aşamasında olabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ