Kripto para piyasasının flaş çöküşünden bir hafta sonra, büyük kriptolar ciddi gerileme kaydetti. Piyasa kesinlikle biraz soğudu ve yatırımcılar şimdi Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin'i yakından takip ediyorlar.

Kripto para piyasasının flaş çöküşünden bir hafta sonra, büyük kriptolar ciddi gerileme kaydetti. Piyasa kesinlikle biraz soğudu ve yatırımcılar şimdi Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin'i yakından takip ediyorlar.

Bitcoin yine bir konsolidasyon döneminde görünüyor ve 60.000 dolara geri dönmeden önce 56.000 dolar kırması gerekiyor. Bitcoin, ana yatırımcılardan artan benimsenme artışı sayesinde bu yıl %80'in üzerinde yükseldi.

Ethereum Nisan ayında birkaç yeni kayıt belirledi ve yeni ATH 2,760 dolar. Şimdiye kadar 2021'de % 260 kazanç gösterdi. Dahası, EtHereum, Bitcoin'den ayrılma işaretlerini gösterir. ETH, Bitcoin çiftine karşı çıktı, rallilerine teknik momentum ekliyor.

Dogecoin için olduğu gibi, son birkaç gün içinde % 40 bir satış görmesine rağmen, Ocak ayından bu yana % 5000'den fazla artış var. Bu, Ocak'ta 1.000 $ değerinde Dogecoin'i satın aldıysanız, şimdi 50.000 dolardan fazla oturuyor olacağınız anlamına gelir.

Dogecoin nedir

Dogecoin, kısmen, 2013 sonundaki kripto meraklıları için "şaka" olarak icat edildi, logosu olarak bir Shiba Inu köpeği var. Dogecoin  Bitcoin ve ETH’nin aksine, kazılacak dogecoin sayısı veya yakım sistemi üzerinde bir ömür boyu sınırı bulunmuyor.

Dogecoin destekçileri yıllarca profilini yükseltmişti, ancak kamu arasında ünlü olduğu Gamestop Saga'ya kadar değildi. Daha sonra Tesla CEO'su Elon Musk, her seferinde dogecoin'in fiyatını arttırdığında, birkaç kez Twitter'da tanıttı.

Bitcoin ve Ethereum daha iyi satın alındı

Dogecoin'in fiyatı, ELON MUSK'DAN BİR TWEET'in ardından Nisan 29'da % 20 arttı. Ancak insanlar balonun patlaması için endişelenmeye başlıyor.

Neden? Bitcoin ve majör altcoinlerin gelişimi, bize bazı başarıların içeriklerini ortaya koyuyor. Birincisi işlevselliktir. Her ne kadar Dogecoin ödemesi BTC ve ETh'den daha hızlı olmasına rağmen, Bitcoin ve Ethereum'un kullanım durumlarının kullandığı kullanır. Örneğin, PayPal ve Visa, bir ödeme seçeneği olarak Bitcoin'i sunmuş ve Akıllı Sözleşmeleri ve Defi'yi kolaylaştırmak için Etiveum kullanılabilir. İşlevsellik, kurumsal yatırımcı ilgisine yol açar. Kurumsal yatırımcılardan fonlar ve hatta hükümetler bitcoin ve ethereum'a dökülüyor. Kriptoların son rallilerini gelecek olan gelecek olarak satın aldıkları kadar değiller.

Ayrıca, BTC ve ETH, dogecoin'in kadar çılgın olmasına rağmen, 2020'den bu yana değerle çoğalmışlar.

Nasıl yatırım yapılır?

Vadeli işlemler ticareti, servetinizi büyütmek için en popüler araçlardan biridir. Kripto'nun fiyatının yönünü seçerek para kazanmak için fiyat salınımlarından yararlanabilirsiniz. Bexplus, MSB (Para Hizmetleri Business) tarafından onaylanmış lider bir kripto türev platformudur. Bexplus, BTC, ETH, EOS, LTC ve XRP vadeli işlem sözleşmelerinde 100x kaldıraç sunar. Merkezi Hong Kong'da, Bexplus, ABD, Japonya, Kore ve İran da dahil olmak üzere, dünyadaki 100K tüccarlar tarafından güvenilir. Hiçbir KYC, depozito ücreti yok, traderlar 24/7 müşteri desteği de dahil olmak üzere en özenli hizmetleri alabilirler.

KYC gereksinimi yok, e-posta doğrulama ile kayıt

Tüccarların kaldıraç ticaretine aşina olmaları için 10 BTC ile Demo hesabı

Her mevduat için % 100 bonus

Apple App Store ve Google Play'de sezgisel ve tam özellikli uygulama

Faiz cüzdanı % 21'e kadar yıllık faizli

24/7 Müşteri Desteği ve Analistler Hizmeti

Bexplus'ta kripto para ticareti yapın ve %100 Mevduat Bonusu alın!

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ