BTC, 29 Ağustos'tan beri azalan bir paralel kanal içinde düşüyordu. Bu tür kanallar genellikle düzeltici yapılar içerir.

Bitcoin, Ethereum ve Ripple Fiyat Analizi

BTC, 29 Ağustos'tan beri azalan bir paralel kanal içinde düşüyordu. Bu tür kanallar genellikle düzeltici yapılar içerir.

1 Eylül'de 46.800 dolarlık yatay destek alanında sıçradı ve o günün ilerleyen saatlerinde patladı. Hem MACD hem de RSI yükselişte ve kırılmaya geçerlilik kazandırıyor.

Bununla birlikte, BTC hala 51.200 $ yatay direnç alanının altında işlem görüyor.

ETH

ETH 20 Temmuz'dan beri artıyor. Ralli 13 Ağustos ile 31 Ağustos arasında dururken, ETH ikinci tarihte patlak verdi ve o zamandan beri yukarı doğru hareket ediyor.

Şimdiye kadar, 3 Eylül'de 3.956 dolara ulaştı.

Görünüşe göre ETH, yükseliş dürtüsünün beşinci dalgasında. Ayrıca, aşağıdakiler tarafından verilen Fib hedeflerinin birleştiği yerde işlem görüyor:

ETH yükselmeye devam ederse, bir sonraki direnç muhtemelen 4,150-4,254 dolar arasında bulunacak.

XRP

XRP, 20 Temmuz'dan bu yana yukarı doğru hareket ediyor. 13 Ağustos'ta, destek olarak doğrulamadan önce 1,05 dolarlık yatay alanın üzerine çıktı.

Muhtemelen bir yükseliş dürtüsünün dördüncü dalgası olan simetrik bir üçgen içinde konsolide edildi.

Tüm yukarı yönlü hareketin zirvesi için potansiyel bir hedef 1,65 dolar. Hedef, 0.618 uzunluktaki dalga 1-3 kullanılarak bulunuyor. Buna ek olarak yatay bir direnç alanı ile örtüşmektedir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ