Bitcoin'deki kurumsal yatırımların ve Hedge fonlarının olağanüstü yükselişi, BTC meraklıları için inanılmaz bir işaret. Kurumların Bitcoin'in uzun vadeli potansiyeline inandığını göstermektedir.

Bitcoin, Finansal Kurumlar, Hedge Fonları Tarafından Yatırımlarda Mükemmel Büyüme Görüyor

Bitcoin'deki kurumsal yatırımların ve Hedge fonlarının olağanüstü yükselişi, BTC meraklıları için inanılmaz bir işaret. Kurumların Bitcoin'in uzun vadeli potansiyeline inandığını göstermektedir.

ABD Federal Rezervi, Coronavirus sırasındaki ekonomik faaliyetleri desteklemek için 1,2 trilyon dolarlık bir yardım önlemi aldı. Dünyadaki diğer bazı ülkeler de benzer para basma önlemleri aldı. Bu paranın büyük bir kısmı Bitcoin yatırımlarına girdi.

Yönetim veya AUM altındaki Varlıklar'da birkaç milyon dolar yöneten en iyi kripto para birimi hedge fonları son birkaç ay içinde değer kazandı.

Bitcoin'i yöneten Hedge fonlarının büyümesi

Yönetim veya AUM altındaki Varlıkları tarafından kripto para birimi ile ilgilenen ilk üç Hedge Fonu:

Grayscale Investments

Pantera Capital

Polychain Capital

Grayscale Investments Genel Müdürü Michael Sonnenshein şunları söyledi:

“Yatırımcılar oynaklıktan ve yardım yardımından yararlanıyor. Son birkaç ay içinde ürünlerimize maruz kalma önemli ölçüde arttı. Akıllı para cazip fiyatlara boğuluyor. ”

Hedge Fonları'nın Bitcoin ve diğer kripto paralara gösterdiği ilgi şimdiye kadar olağanüstü. Ve gittikçe daha fazla yatırımcı bu Hedge Fonlarına başvuruyor. BTC için haftalık grafik, uzun vadede Bitcoin'in boğa olduğunu gösteriyor.

Bu fonlar BTC veya diğer kripto paralara yatırım yapmak isteyen ancak bunu yapmaktan korkan insanlara mükemmel bir alternatiftir. Bu fonlar tüm riskleri yönetir, portföyü sürekli izler ve ayarlamalar yapar. Açıkçası bu hizmetler için bir komisyon talep ediyorlar, ancak yatırımcıyı çok sıkıntıdan kurtarıyor.

Bu Bitcoin için ne anlama geliyor?

Sadece acemi yatırımcılar değil, alkışlanan yatırım uzmanları da Hedge fonlarına iyi bir şekilde maruz kalıyor. Ve bu fonların çoğunun, yatırımcıların paralarını ödeyemediği belirli bir kilitleme dönemi vardır. Fonu zaman zaman salınımlardan kurtarır ve belirli bir süre fayda sağlar.

 Bitcoin'e yatırım yapan bir sürü Hedge fon evi, BTC'nin uzun vadede yükseliş olarak görüldüğünü gösteriyor. Ayrıca ekonomik krizlere karşı bir engel olarak görüyorlar!

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ