Bitcoin şu anda bir yükseliş trendinde konsolide ediyor. Son birkaç günün fiyat hareketi, genellikle bir devam modeli olarak hareket eden simetrik bir üçgen oluşturdu.

Bitcoin şu anda bir yükseliş trendinde konsolide ediyor. Son birkaç günün fiyat hareketi, genellikle bir devam modeli olarak hareket eden simetrik bir üçgen oluşturdu. Bugünün mum çubuğundaki uzun kuyruk, boğaların düşüşleri 20 günlük üstel hareketli ortalamaya (34.241 $) satın aldığını gösteriyor.

Yukarı eğimli hareketli ortalamalar ve pozitif bölgedeki göreceli güç endeksi (RSI), boğaların kontrol altında olduğunu gösteriyor. Alıcılar fiyatı üçgenin üzerine çıkarabilirse, yükseliş trendinin bir sonraki ayağı başlayabilir.

İlk durak, 41.959.63 $ 'lık mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesi olabilir, ancak boğalar fiyatı bunun üzerine çıkarabilirse, BTC / USD paritesi 50.000 $' da desen hedefine doğru yükselebilir.

Bu varsayımın aksine, toparlanma daha yüksek seviyelerde alıcı bulamazsa, ayılar fiyatı üçgenin altına çekmeye çalışabilir. Başarılı olurlarsa, parite 29.688.10 $ 'dan% 38.2 Fibonacci geri çekilme seviyesine düşebilir.

Bu seviye alıcıları çekebilir, ancak boğalar fiyatı 20 günlük EMA'nın üzerine çıkaramazsa, düzeltme 50 günlük basit hareketli ortalamaya (26.581 $) kadar derinleşebilir.


4 saatlik grafik, boğaların simetrik üçgenin destek çizgisine düşüşü satın aldığını, ancak aşağı doğru eğimli hareketli ortalamalarda dirençle karşılaşabileceklerini gösteriyor.

Fiyat hareketli ortalamalardan düşerse, ayılar fiyatı üçgenin altına düşürmeye çalışacaktır. Başarılı olurlarsa, daha derin bir düzeltme yapılması muhtemeldir.

Aksine, eğer boğalar fiyatı hareketli ortalamaların üzerine çıkarabilirse, çift simetrik üçgenin direnç çizgisine yükselebilir. Bu direncin kırılması yükseliş trendini başlatabilir.

Bununla birlikte, fiyat üçgenin direnç çizgisinden düşerse, parite üçgenin içinde birkaç gün daha işlem yapabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ