Bitcoin, yedi bin dolar ve yedi bin yüz dolar arasında işlem görüyor. BTC, bazı iyileşme belirtileri gösterene kadar, birkaç gün boyunca ılımlı volatilite gösteriyor.

Bitcoin, yedi bin dolar ve yedi bin yüz dolar arasında işlem görüyor. BTC, bazı iyileşme belirtileri gösterene kadar, birkaç gün boyunca ılımlı volatilite gösteriyor. Coin'in ticaretinin yapıldığı satış baskısından ötürü, borsadaki düşüş eğilimi hala kuvvetlidir. BTC şu anda % 38,2 Fibonacci Retracement seviyesinin biraz üzerinde işlem görüyor.

Bitcoin, piyasanın ana gücü, yedi bin doların altına düştüğü için yüksek derece kırıldı. Dün altı bin dokuz yüz dolar işlem görerek doksan günün en düşük seviyesinde yerini aldı. Her ne kadar, BTC söz konusu zaman dilimi içerisinde aşırı tabanın üstünde işlem görüyor olsa da, desteklemeler düşüşü tutabilecek hazır destek sağlamak için etkisizdir.


İki günlük süre boyunca BTC / USD hareketinin Coinbase'deki analizine göre, karışık ivmeler yaşadığı söylenebilir. Neredeyse istikrarlı bir şekilde sekiz bin doların üzerinde satılmaktan, aşırı derecede bir düşüş ile yedi bin doların biraz üzerinden satılan bitcoin, mevcut durum itibariyle ılımlı bir şekilde değer kaybetmektedir. Bollinger Bantları oluşumundan doğru bir şekilde gözlemlendiği gibi, mevcut fiyat eğiliminin sıkılmakta ya da genişletilmekte hiçbir aşırılık göstermeyen bantların, ılımlı bir açılış gösterdiği anlaşılıyor.

Bununla birlikte, BTC ayıları gerçekten gelecekteki hareketin günlük hareketli ortalamalardan da hiçbir destek almadan ortaya çıktıklarını tahmin edememektedir.

BTC, tıpkı piyasadaki diğer madeni paralar gibi, en yüksek satış baskısıyla işlem görüyor. On günlük, otuz günlük ve yüz günlük hareketli ortalama, sırasıyla 8,055,35 dolar, 8,763,67 dolar ve 9,143,60 dolar arasındadır.

Sinyal çizgisi MACD hattını geçtiği ve birbirine yakın hareket ettiği için, bitcoinin MACD indikatörü aşırı derecede düşüş eğilimi gösterirken, Göreceli Güç Endeksi (RSI) 46.72 seviyesindedir. Çok sayıda bitcoin balinaları ve müdavimleri için ise tüm çabalar sarf edildi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ