Bitcoin (BTC) 6.500 $ 'a düşmeden önceki son direnç 7.000 dolar mı? Bitcoin (BTC), 6.750 dolar seviyesini tekrar test ettikten sonra yavaşça yükseliyor.

Bitcoin (BTC) 6.500 $ 'a düşmeden önceki son direnç 7.000 dolar mı? Bitcoin (BTC), 6.750 dolar seviyesini tekrar test ettikten sonra yavaşça yükseliyor. Son günkü büyüme neredeyse % 2 oldu. İlk 10 listeden diğer kripto paralar yeşil bölgede işlem görmeye devam etti.

Bitcoin (BTC) pazar payı da devam eden yatay trendden etkilenmiştir. Sırasıyla, endeks % 64 işaretinin altında kalmaktadır.

BTC / USD: Keskin bir düşüşten önce 7.000 doları kırmaya çalışıyor


Bitcoin (BTC) 7.000 dolarlık markayı yeniden test etti. Geçen hafta genel büyüme% 3.78 olarak gerçekleşti.

Lider kripto 6.750 dolara düştükten sonra bir düzeltme ile karşı karşıya. Mevcut hamle bir geri dönüş olarak düşünülebilir, ancak yükseliş eğiliminin başlangıcı olamaz.

Bu durumda, trader'lar düşüşün yeniden başlamasından önce 7,100-7,200 dolar civarında bir hamle daha bekleyebilirler. Ayrıca, işlem hacmi şu anda oldukça yüksektir.


Günlük zaman diliminde henüz hiçbir şey değişmedi. Ticaret hacmi düşmeye devam ediyor, bu da alıcıya fiyatı yükseltmek için ilgi göstermediğini gösteriyor. En yakın önemli seviye, mevcut haftanın sonuna kadar ulaşılabilecek 6.300 $ işaretinin yakınında bulunuyor.

 Bitcoin, basın zamanında 7.067 $ 'dan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ