Peter Brandt'ın analizi, Bitcoin fiyatının bir sonraki parabolik çalışması sırasında 100.000 $ 'a yükselebileceğini gösteriyor, ancak birkaç mazereti bulunuyor.

Bitcoin Fiyatı 100.000 $

Usta yatırımcı Peter Brandt, "100.000 dolar ileride ... ama ne zaman ve nasıl?" Başlıklı son video yayınında Bitcoin'in fiyatının altı basamaklı bölgede nasıl sonuçlanabileceğini açıklıyor. Brandt, BTC fiyatı hakkındaki yükseliş görüşüne dayanan iki yorum sunuyor.

“Bitcoin’in uzun vadeli anlatımına ve Bitcoin'in esasen fazla olmasa bile gerçekten 100.000 $'a gideceğine inanıyorum.”

Kesinlik Yok

Brandt her gün, her hafta veya her ay yeni sinyaller aramayacağını söylüyor. Dahası, tüccar analizinin kesinliğe değil olasılıklara dayandığını vurguluyor.

Bu genellikle ticaret stratejisini tanımlayan tek bir kesinti sinyalidir. Analist 2018'in başında kripto pazarının çöküşünü tahmin ettiğinde, ona büyük bir inen üçgen izleyen bir ipucu veren büyük parabolün kırılması göz önünde bulundurulduğunu ifade ediyor.

Şu andan itibaren, Bitcoin haftalık grafikte azalan bir paralel kanalda tutuluryor. Brandt'a göre, bu kanaldaki ters bir kırılma bir sonraki boğa safhasının bizim üzerimizde olduğunu doğrulayacak.

“Muhtemelen bu da dahil olmak üzere Bitcoin boğalarının arayacağı aydır.”

Kapitülasyon Noktası

Bitcoin yukarıda belirtilen kanalın alt sınırını ihlal ederse, işler güneye gidebilir. Brandt, BTC fiyatının Temmuz 2020'de 5.324 $'a düşebileceğini tahmin ediyor.

Bununla birlikte, 2018 yılının Aralık ayının altındaki 3,200 dolar seviyesini, şahsen teslim olduğu bir kırılma noktası olarak görüyor.

“İşte bu noktada teslim oldum. Bu seviyeyi kesin olarak kırarsak, Bitcoin hikayesinin bittiği ve bununla sona ereceği sonucuna varabilirim.”

 Bununla birlikte, BTC fiyatının nihayetinde sıfıra gidebileceğine inanmıyor, çünkü herhangi bir fiyat seviyesinde bile alıcı ilgisi olacağı, ancak Bitcoin hikayesinde köklü bir değişimin işareti olacağını belirtiyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ