Bitcoin (BTC), Cuma günü boğalara daha fazla ilham vermek için sert dirence meydan okumak için aniden daha düşük seviyelerden bir çıkış yakaladı.

Bitcoin (BTC), Cuma günü boğalara daha fazla ilham vermek için sert dirence meydan okumak için aniden daha düşük seviyelerden bir çıkış yakaladı.

Bitcoin, ana satış duvarının altında toplanıyor

BTC Perşembe günü Bitstamp'ta 47.415 $'lık yerel zirvelere ulaştığını gösterdi.  Parite, Wells Fargo'dan 24 saatlik %5'in üzerinde kazanç sağlayan bir Bitcoin fonu lansmanı haberinden hoş bir destek aldı.

Şimdi, Bitcoin 47.000 $ ve daha yüksek olan yerleşik direnç seviyelerine meydan okumak için hazırlandı. Bunlar yine de yazı yazılırken boğaları kontrol altında tutuyor. Popüler trader ve analist Rekt Capital için izlenmesi gereken önemli bir destek alanı artık daha genişti: 44.000 ile 46.500 dolar arasında yer alıyor.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

47.000 $'ın altına müteakip bir düşüş uzun sürmedi ve 48.000 $'lık satış duvarı belirirken momentum hala kanıt olarak görülüyor.

Bitcoin, büyük borsa Binance'in Eylül ayından itibaren tüm kullanıcılar için tanımlama önlemleri uygulayacağı haberlerinden etkilenmedi.

Geleneksel olarak kısa vadeli fiyat hareketi için sorunlu bir olay olan ABD dolarının güçlenmesi de coşkuyu azaltmada başarısız oldu.

Bitcoin yazını yazıldığı sırada 47.100 dolar seviyesinden işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ