Bitcoin'in 7 bin 200 dolar alanına doğru gerileyişi boğalar ve ayılar için oyun alanını eşitledi.

Bitcoin Fiyatı 7.200 Dolara Geriledi. 8,000 Dolar Hala Mümkün mü?

Bitcoin'in 7 bin 200 dolar alanına doğru gerileyişi boğalar ve ayılar için oyun alanını eşitledi.

Bitcoin fiyatı geçtiğimiz günlerde 7 bin dolar seviyesine düştü, bu da 8 bin dolar seviyesini görmeyi bekleyen boğaların umutlarını kırdı. Ancak top henüz ayılar sahasında bulunmayabilir.

7 bin 400 ABD Doları Önemli

Yazının yazıldığı sırada, Bitcoin bugünkü düşüşünden hafif bir iyileşme yaşadıktan sonra 7 bin 372 dolardan el değiştiriyor. 7 bin 400 dolar seviyesi şu anda sayısız yatırımcı tarafından yakından izlenmekte. "TraderXO", söz konusu fiyat hedefinin üzerinde günlük bir kapanış yapması durumunda BTC'nin Aralık ayındaki açık oranını geri alabileceğini belirtti.

Teknik analist "Crypto Michaël", kripto paraların amiral gemisinin sonunda boğaların 7 bin 400 dolardan fazla baskı yapması durumunda neredeyse iki haftada görmediği seviye olan 8 bin dolara varabileceğini iddia ediyor.

Aralık Kanlı Olabilir

Bu arada, "NebraskanGooner" daha az iyimser. Fraktal analizi BTC fiyatlarının yakında 6 bin dolara kadar düşeceğini ifade ediyor. Bu, tüccara göre, bir yinelenen model yardımı ile birinin ticaret stratejisini oluşturmanın sorumsuzca olacağını söylüyor.

Geçtiğimiz Aralık ayında, Bitcoin, 2017 sonunda kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20 bin dolardan düşmeye başladıktan sonra başlayan 3 bin 100 dolarlık fiyatıyla ayı piyasasının en altına ulaşmıştı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ