Birçok analist Bitcoin fiyatının yakında düşebileceği konusunda hemfikir, ancak hafif bir yükseliş eğilimi bekleniyor

Bitcoin Fiyatı 7.300 Dolarda Asılı Kaldı – Analistler Ne Diyor?

Birçok analist Bitcoin fiyatının yakında düşebileceği konusunda hemfikir, ancak hafif bir yükseliş eğilimi bekleniyor

Ayılarla ilgili tahminler Crypto Twitter'da birbiri ardına ortaya çıkıyor, çünkü analistler ayıların tekrar piyasaya hükmetmeye başlıyor gibi göründüğünü ifade ediyor.

BTC 6.200 Dolara mı Düşüyor?

Girişimci ve yatırımcı @nebraskangooner  Bitcoin fiyatının yakında 6.200 Dolara düşmesini bekliyor. Olumsuz tahminini fraktal analizi üzerine temellendiriyor.

Fiyat önce 7.500 dolar görmeye başlayabilir, “ve sonra…” diyor. Beklentisi 6.200 dolar.

Boğalar İçin Bir Umut Kalıyor

Analist @ CryptoMichNL, grafiklerde şu anda Bitcoin'in kama düzeninden çıktığını söylüyor. Analist hala fiyatın 7.400 $ seviyesine yükseleceğini umuyor. Bununla birlikte, 6.900 ABD doları seviyesindeki düşüş eğiliminin de bir seçenek olduğunu kabul ediyor.

Daha önce, aynı analistin beklentileri daha fazla yükseliş yaşadı. @ CryptoMichNL “Daha fazla aşağı ineceğimizi sanmıyorum.” İfadesini kullanıyor.

Mayıs 2020'de yaklaşmakta olan Bitcoin halving etkinliğini dikkate alarak, piyasanın düşmek yerine büyümeye başlayacağına inandığını söyledi.

2019 Sonunda 6.000’e Düşmesi Bekleniyor.

Başka bir kripto tüccarı, en azından yıl sona erene kadar Bitcoin'de düşüşü bekliyor. KailCrypto TradingView'de, amiral gemisi para biriminin fiyatının 2019'un sonuna kadar 6.000 $'a düşebileceğini gösterdiği bir grafik yayınladı.

BTC’nin Halving Etkinliğinden Önce Yükseliş Beklentileri

Genel olarak, yukarıda belirtilen kısa vadeli tahminlere rağmen Bitcoin fiyatına ilişkin piyasa beklentileri yükselişini sürdürüyor.

Twitter'daki kripto analisti PlanB, halvin etkinliğine ulaşmadan fiyatın hiç de aşağı yönlü olmadığını söylüyor. Ancak, henüz piyasada herhangi bir cephenin görünmediğine şaşırıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ