Bitcoin fiyatı önemli bir desteğin yakınında toplanmaya devam ediyor, ancak daha keskin bir düzeltmeyi önlemek için 9.400 doların üzerinde bir kapanışa ihtiyaç var.

Bitcoin Fiyatı Bu Seviyelere Gelebilir

Bitcoin fiyatı önemli bir desteğin yakınında toplanmaya devam ediyor, ancak daha keskin bir düzeltmeyi önlemek için 9.400 doların üzerinde bir kapanışa ihtiyaç var.

Hafta sonu Bitcoin fiyatı (BTC) 7 gün içinde ikinci kez 9.000 $ 'ın altına düştü, ancak haftalık kapanış nispeten olaysızdı. Alıcılar hızlı bir şekilde 27 Haziran'da 8.800 dolarlık desteğe daldılar ve yazı yazılırken fiyat 9,100 dolara doğru ilerliyor.

Bitcoin 9.200 dolar üzerinde bir çalışma yapabilirken, CoinMarketCap'in en üst sıradaki dijital varlığı 9,385 dolardan 20-MA'nın altına sabitlenmiş durumda ve VPVR'deki yüksek hacimli bir düğüm alanın kısa vadede üstesinden gelmek için bir meydan okuma olacağını gösteriyor.

Geçen hafta Bitcoin’in ticaret hacmi düştüğü için ivme azaldı. Yan fiyatlara rağmen işlem yatırımcıları sürekli olarak 9.000 doların altındaki son düşüşleri satın aldılar ve fiyat 8.600 doların üzerinde kaldığı sürece yükseliş eğilimi bozulmadan kaldı.

Dikkat edilmesi gereken olumlu bir nokta, 100-MA'nın günlük zaman aralığında 200-MA'nın üzerine çekildiği hafta sonu boyunca, ancak sonuçta riskli ters trader'lar, 9.400-9.500 $ 'lık bölgede 20-MA'nın üzerinde bir günlük kapanış beklemekte daha iyi olacak.

Bitcoin fiyatı sıkılaştırılmış bir aralıkta bir araya geldikçe, orta kazançlar elde ederek yan hareketlerden yararlanan bir dizi altcoin. Chainlink (LINK)% 3.58 yükseldi, Compound % 4.36 (COMP) ekledi ve DigiByte (DGB) % 10.63 yükseldi.

 CoinMarketCap'e göre, genel kripto para birimi piyasa değeri şu anda 258,9 milyar dolar ve Bitcoin'in hakimiyet oranı% 64,9.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ