Mark Yusko, CNBC'ye Bitcoin (BTC) fiyatının bu yıl iki katına çıkabileceğini veya üç katına çıkabileceğini söyleyince Peter Schiff bu durumdan hiç memnun olmadı.

Bitcoin Fiyatı CNBC’de Ana Gündem Olunca BTC Düşmanı Çatladı

Mark Yusko, CNBC'ye Bitcoin (BTC) fiyatının bu yıl iki katına çıkabileceğini veya üç katına çıkabileceğini söyleyince Peter Schiff bu durumdan hiç memnun olmadı.

Altının psikolojik açıdan önemli 1,600 dolar seviyesinin üzerine çıkması, Euro Pacific Capital CEO'su Peter Schiff'i Bitcoin hakkında daha fazla tweet atmak için cesaretlendirdi.

Bu sefer, önyargılı misafirlerin Bitcoin'i aşmasına izin verirken altının son rallisini görmezden geldiği için Amerika'nın en iyi iş kanalı CNBC'yi yerden yere vurdu.

Mark Yusko Bir Bitcoin Patlaması Öngörüyor

Schiff'in bahsettiği konuk Morgan Creek Capital CEO'su Mark Yusko. En son "Fast Money" isimli programda, Bitcoin için yükseliş durumunu ortaya koydu ve kripto para biriminin fiyatının bu yıl artan benimsenmesi, Mayıs yarılanması ve dünya çapında düşen faiz oranları nedeniyle bu yıl üç katına çıkabileceğini iddia etti.

Büyük resme odaklanma

Bitcoin'in fiyatı 19 Şubat'ta 21:45 UTC'de neredeyse yüzde yedi oranında gerilyerek 9.310 $ 'a kadar düştü. Bu, üst kripto para biriminin nadir bir golden cross yazdırmasından sadece bir gün sonra geldiği için ayılar için büyük bir zafer anlamına geliyor.

Ancak Yusko, Bitcoin'in dakika dakika ya da gün geçtikçe yaptıklarına bile dikkat etmediğini söylüyor.

 "Sadece uzun süre bakıyorum”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ